V5group

17.03.2017

Jubileusz V5group

To już 25 lat! Jubileusz jest dla nas powodem do prawdziwej dumy, ale też okazją, żeby podziękować wszystkim tym, dzięki którym odnieśliśmy sukces. Mówi się, że zwycięstwo ma wielu ojców… Nasza Victoria ma ich ponad 100 – ojców i matek, bo tyle osób przez te 25 lat na dłużej lub krócej związanych było z naszą firmą, budowało jej potencjał i pozycję, dzieliło się swoją wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami.

Są w tym gronie m.in. stratedzy, managerowie, copywriterzy, graficy, specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z wielu dziedzin i obszarów PR – ludzie, dla których praca jest powołaniem i życiową pasją. Dlatego nawet z tymi, którzy nie są już dziś naszymi pracownikami, nadal często spotykamy się na gruncie zawodowym, utrzymujemy kontakt i chętnie współpracujemy.

Tworzymy zgrany zespół i wierzymy w te same wartości: kreatywność, profesjonalizm najwyższej próby i zwyczajną ludzką życzliwość. Zależy nam na dobrej atmosferze i partnerskich relacjach, bo to najlepsza motywacja, żeby razem zdobywać kolejne szczyty.

Nowy etap – nowy szyld. Będziemy działać z taką samą pasją, ale już pod nazwą V5group.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności