27.09.2018

London Stock Exchange: Grecos inspiruje Europę

Grecos znalazł się wśród „1000 companies to inspire Europe”. Tytuł firmy inspirującej Europę przyznaje London Stock Exchange Group. Giełda w Londynie wyróżnia unijne przedsiębiorstwa, które dynamicznie się rozwijają, już odnoszą sukcesy, ale jednocześnie wciąż mają potencjał do dużego wzrostu. Dla Grecosa to wyróżnienie szczególne, bo czołowy polski touroperator trafił do tego wyjątkowego grona już drugi raz. 

Raport przygotowany przez London Stock Exchange Group ujmuje tysiąc małych i średnich firm z obszaru Unii Europejskiej, które rokują jeszcze lepsze wyniki. Według autorów zestawienia te przedsiębiorstwa będą miały duży wpływ na ekonomiczną przyszłość Starego Kontynentu.

 

-Przyjmuję ten tytuł jako potwierdzenie, że obraliśmy dobrą drogę dla naszego biznesu  – ocenia Wojciech Skoczyński, prezes Grecosa – Zainspirowaliśmy się Grecją i wyspecjalizowaliśmy się w organizowaniu wakacji w tym kraju. Ta specjalizacja pozwala nam na osiągniecie pozycji jednego z liderów turystycznych w Polsce. Okazuje się też, że jesteśmy w stanie inspirować innych. Nie ukrywam, że takie wyróżnienie pozwala poczuć dumę całemu zespołowi Grecosa, czyli ponad 200 świetnym ludziom, którzy organizują Polakom wielkie greckie wakacje – dodaje Skoczyński.

 

Rosnące zatrudnienie to jeden z elementów oceny firm wybranych przez autorów listy „1000 companies to inspire Europe”. London Stock Exchange Group wśród tysiąca podmiotów z 28 unijnych krajów wskazała w tym roku 30 polskich przedsiębiorstw, a wyróżnienia zostały wręczone 25 września w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

 

Grecos znalazł się na liście „1000 firm inspirujących Europę” drugi raz, bo touroperator został doceniony również dwa lata temu. W 2017 firma z Poznania przekroczyła 500 mln złotych przychodu i obsłużyła 188 tysięcy klientów w jednym sezonie. W bieżącym roku wakacje z Grecosem wybierze ponad 200 tysięcy osób.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności