23.08.2019

Start oferty Grecosa na sezon 2020

Grecos ruszył z promocją F!RST DEAL! 2020. Specjalista od wielkich greckich wakacji proponuje we wczesnej sprzedaży bogaty pakiet korzyści. Klienci dostają możliwość wpłaty zaledwie 5-procentowej zaliczki i gwarancję najniższej ceny.

Grecos obniżył, w porównaniu do bieżącego sezonu, wysokość zaliczki w F!RST DEAL! W pierwszym etapie sprzedaży wystarczy wpłata pięciu procent wartości rezerwacji by zapewnić sobie miejsce na przyszłoroczne wakacje. Touroperator gwarantuje najniższą cenę na rynku. Przy dopłacie 15 zł od osoby gwarancja obowiązuje również wobec cen Grecosa w ofercie Last Second. Skorzystanie z promocji uprawnia do bezkosztowej zmiany rezerwacji. Klient ma też możliwość zakupu za 39 zł pakietu Elastyczna Rezerwacja, obejmującego możliwość trzech kolejnych zmian rezerwacji i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.

Promocja F!RST DEAL! to najszersza dostępność pokoi rodzinnych, w hotelach z aquaparkiem lub z Klubem Delfinki, w których pierwsze dziecko w ramach danej rezerwacji  może cieszyć się pobytem za darmo. Cena za dziecko zawiera wtedy jedynie koszty przelotu i ubezpieczenia. W pierwszym etapie promocji ceny są niższe o nawet 40 procent. Dodatkowym bonusem dla stałych klientów jest rabat w wysokości 2 procent obowiązujący już przy trzecim wyjeździe z Grecosem.

Pierwszy, najkorzystniejszy etap promocji F!RST DEAL! trwa do 30 września 2019. Szczegóły promocji: grecos.pl/first-deal

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności