29.06.2018

Wakacje w Grecji skrojone pod nastolatków

Wyjazd z rodzicami, ale zabawa z rówieśnikami – to propozycja Grecosa dla nastolatków.Touroperator specjalizujący się w wyjazdach do Grecji poszerzył w tym sezonie swoje formaty o dwie propozycje skierowane właśnie do młodzieży. Klub Delfinki dla dwóch przedziałów wiekowych oraz animacyjne Kluby OPA! teens to efekt analizy oczekiwań rodzin wyjeżdżających z Grecosem.

Popularność wprowadzonych w poprzednim sezonie klubów animacyjnych i pytania stawiane przez klientów Grecosa sprawiły, że touroperator wyodrębnił z obu programów zajęcia dla nastolatków. Format OPA! teens powstał z Klubu OPA! Grecos.

-Grecy wołają „Opa!” gdy zaczynają zabawę i gdy chcą wyrazić swoje zadowolenie – tłumaczy Joanna Kaszczyńska, product manager Grecosa – OPA! teens kierujemy głównie do młodzieży w wieku 13-17 lat. Animatorzy przygotowują nieco inne zajęcia niż dla dorosłych, np. sportowe czy konkursy fotograficzne. Najważniejsze jest to, że młodzież spotyka się w swoim gronie, integruje i wspólnie z animatorem decyduje co chce robić. Czasem wybór pada na mecz siatkówki, innym razem organizujemy turniej ping-ponga – opisuje Kaszczyńska.

Na jeszcze młodszych nastolatków otworzył się Klub Delfinki. Zajęcia plastyczne, konkursy, zabawy na basenie, sport na wesoło oraz wieczorne mini-disco do tej pory były dostępne dla dzieci w wieku do 10 lat. W tym roku zostały wyodrębnione dwie grupy wiekowe: Delfinki Mini i Delfinki Junior. Mini to wersja dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, natomiast Delfinki Junior są kierowane do grupy 8-12 lat.

Dwie grupy wiekowe pozwalają nam przygotować zabawy i animacje dla poszczególnych grup. Zależy nam na tym by wakacje w pięknej Grecji połączyć z możliwością rozwijania pasji i zdobywania nowych umiejętności – dodaje Kaszczyńska – Podajemy historię, obyczaje, a nawet elementy języka greckiego w przystępnej i atrakcyjnej formie, a animacje są teraz jeszcze bardziej dopasowane do zainteresowań najmłodszych.

Wśród polskich touroperatorów Grecos ma najwięcej klubów animacyjnych w Grecji.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności