Posnania

25.01.2018

Wystawa Ballerinas ze zdjęciami sesji IN POSNANIA

Unikatowe fotografie baletnic na tle budowy Posnanii do zobaczenia w Młyńska 12. Do 23 kwietnia można oglądać wystawę Ballerinas ze zdjęciami sesji IN POSNANIA. Autorem zdjęć jest Szymon Brodziak – światowej sławy fotograf pochodzący z Poznania, specjalizujący się w niekonwencjonalnych czarno-białych artystycznych sesjach fotograficznych.

– IN POSNANIA była pierwszym w Polsce projektem zakładającym wykonanie sesji zdjęciowej na dynamicznie zmieniającym się każdego dnia placu budowy. Dzięki niesamowitym absolwentkom Poznańskiej Szkoły Baletowej, w wyjątkowy sposób udało nam się zderzyć delikatność i wysublimowane kobiece piękno z ascetycznym charakterem trwającej jeszcze budowy: surowymi ścianami, rusztowaniami, niewykończonymi przestrzeniami – mówi Szymon Brodziak

Sesja z udziałem absolwentek Poznańskiej Szkoły Baletowej była wielokrotnie nagradzana na międzynarodowych konkursach fotograficznych. Zdobyła dwa wyróżnienia International Photography Awards 2016 oraz brązowy medal Prix de la Photographie Paris 2016. Posnania za kampanię IN POSNANIA zdobyła również złotą statuetkę ICSC Solal Marketing Awards w kategorii „Pozycjonowanie i świadomość marki”.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności