Posnania

10.01.2019

Aktywne ferie w Posnanii!

Deskorolki, wrotki, rolki, longboard i fishboardy opanują ponownie Posnanię. Od 14 do 27 stycznia zmieni się ona w mekkę wszystkich fanów skate’ingu. W pięciu strefach zabawy na uczestników czekać będą warsztaty, szkolenia oraz pokazy. Dodatkowo na mieszkańców miasta czekać będzie lodowisko, sportowe półkolonie z Fabryką Formy oraz seanse filmowe w kinie Helios.

Posnania zachęca mieszkańców miasta do spędzenia ferii na sportowo. Z tej okazji przygotowała specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży. – Podobnie jak w zeszłym roku z okazji ferii zimowych zmieniamy nasz parking w wielki skatepark. Po ubiegłorocznym sukcesie i kontynuacji projektu przez wiosnę i lato, zdecydowaliśmy się ponownie wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców regionu i zapraszamy ich na zajęcia z jazdy na deskorolkach, hulajnogach i wrotkach – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Przez całe dwa tygodnie ferii, pod okiem trenerów będzie można poznać podstawy jazdy na deskorolkach, podwyższyć poziom zdobytych już umiejętności czy spróbować swoich sił na torze przeszkód. Wszystkie zajęcia i wypożyczenie sprzętu będzie bezpłatne – dodaje. 

Na trzecim poziomie parkingu (wejście od strony New Yorker’a i iPerfumy.pl) przygotowane zostanie pięć stref zabawy, w których będzie można skorzystać z porad instruktorów i poznać podstawy jazdy na różnych rodzajach deskorolek i hulajnodze. Dodatkowym udogodnieniem będzie Chillout Zone – miejsce odpoczynku, wyposażone w wygodne pufy, nagłośnienie i szafki do pozostawienia swoich rzeczy. W tym roku fani skatboardingu będą mogli skorzystać także z otwartej strefy, gdzie będą mogli dowoli jeździć na własnym sprzęcie.

Udział w warsztatach i wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne. Aby wziąć udział w zajęciach konieczne są zapisy, które przyjmowane są pod adresem warsztaty@posnania.eu.

Sportowe półkolonie

Na sportowe półkolonie zaprasza także Fabryka Formy. Przez dwa tygodnie zimowego wypoczynku najmłodsi będą mogli skorzystać z zajęć na basenie i trampolinach, gier i zabaw ruchowych oraz kręgielni. Ferie będzie można spędzić także na lodowisku, gdzie na chętnych będą czekali instruktorzy jazdy figurowej na łyżwach.

Zapisy na zajęcia możliwe są pod telefonem 692 524 068 lub mailowo: swimtime6@gmail.com.

Po sportowych aktywnościach Klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty filmowej przygotowanej przez kino Helios.

Więcej informacji na www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody ICSC Solal Marketing Awards w kategorii: „Budowania świadomości marki i pozycjonowania”, „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności