Posnania

12.04.2018

Aktywne niedziele w Posnanii

Deskorolki, wrotki, rolki i longboardy ponownie opanują Posnanię. W niedziele wolne od handlu Posnania zaprasza do aktywnego spędzenia czasu. Największą trakcją dla rodzin z dziećmi jest ogromny dmuchaniec, który znajduje się w Atrium. Mieszkańców miasta mogą korzystać z trzydziestu lokali kulturalno-rozrywkowych takich jak kino, restauracje i kawiarnie, klub fitness z basenem czy kręgielnia.

Posnania to wyjątkowa przestrzeń z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, w której można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze. W niedziele wolne od handlu zarządca obiektu wraz z najemcami przygotował bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową. – Po ogromnym sukcesie Skate Ferii zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i ponownie zapraszamy ich do skateparku, który zorganizujemy na naszym parkingu – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Na podziemnym parkingu, na poziomie -1 ustawiony zostanie tor przeszkód oraz rampy, na których będzie można doskonalić swoje umiejętności. Wstęp do skate parku jest bezpłatny, dla osób, które pokażą paragon zrealizowany tego dnia w Posnanii – dodaje.

Mieszkańcy regionu mogą korzystać z oferty kina, klubu fitness z basenem, kręgielni, punktów usługowych, kwiaciarni oraz kawiarni i restauracji. Dodatkową propozycją dla najmłodszych jest ogromny, darmowy dmuchaniec, który zostanie ustawiony w Atrium, przy wejściu głównym od strony ulicy Kórnickiej. W niehandlowe niedziele Posnania będzie czynna w godzinach 12:00 – 20:00.

Godziny otwarcia wybranych lokali:

Fabryka Formy: 08:00 – 21:00

Gravitacja: 10:00 – 00:00

Helios: 09:30 – 23:00

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

 

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

 

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

 

Posnania jest jednym z dwudziestu czterech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności