Posnania

30.11.2017

Alpejska Wioska Św. Mikołaja w Poznaniu! Przez cały grudzień Posnania zaprasza na świąteczne warsztaty

Blisko milion światełek, pół kilometra świątecznych girland, piętnastometrowa choinka, podświetlone renifery i jelonki – rozbłysną w piątek 1 grudnia po godzinie 16. Przez cały grudzień w Posnanii będzie można uczestniczyć w codziennych warsztatach, skorzystać z lodowiska oraz odwiedzić Alpejską Wioskę Św. Mikołaja.

Początek grudnia to czas kiedy wszyscy zaczynają myśleć o zbliżających się Świętach i przygotowują się na ten wyjątkowy okres. Tak samo robi Posnania. Już 1 grudnia swoje podwoje otworzy Alpejska Wioska Świętego Mikołaj o powierzchni ponad 200 m2. Nie zabraknie w niej atrakcji. Zadba o nie sztab elfów, które zapraszają codziennie na kreatywne warsztaty o tematyce świątecznej. Razem z animatorami dzieci wykonają ozdoby i kartki świąteczne, stworzą świąteczne łańcuchy oraz choinki.

Na najmłodszych codziennie będzie czekał Św. Mikołaj, który wysłucha ich marzeń i życzeń. Pani Mikołajowa, która w tym roku zdecydowała się dołączyć do świątecznej załogi, będzie opowiadać najciekawsze świąteczne historie, a największą gwiazdą wioski będzie śpiewający renifer. W tym roku Alpejska Wioska stanie w Forum. Będzie można ją odwiedzić aż do 23 grudnia.

Świąteczne drzewko marzeń

Każda osoba odwiedzająca Posnanię będzie mogła spełnić marzenie potrzebujących dzieci. Na choince w Alpejskiej Wiosce zostaną powieszone transparentne bombki – każda z życzeniem dziecka. Osoby, które zechcą zrealizować czyjeś marzenie, będą mogły zabrać bombkę i zgłosić się z nią do świątecznych elfów, a później przekazać im zakupiony prezent. – Zachęcamy wszystkich do spełnienia marzeń najmłodszych. Święta to szczególny czas w roku, kiedy otwieramy swoje serca na innych. Za każde zrealizowane marzenie darczyńcy otrzymają Certyfikat Dobroczynności – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Pośmigaj na łyżwach!

W pierwszy weekend grudnia swoją działalność zainauguruje też lodowisko przed wejściem od strony ul. Kórnickiej. Ślizgawka o powierzchni 600 m2 dostępna będzie dla mieszkańców codziennie, w godzinach 10:00 – 21:00. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew oraz szatni. – Posnania to nie tylko miejsce w którym można zrobić zakupy. Cały czas rozszerzamy swoją ofertę i przygotowujemy atrakcje, które pozwolą poznaniakom zrelaksować się i aktywnie wypocząć – mówi Agnieszka Juszkis.

Magiczna Zima Muminków

Atrakcji nigdy nie dość. 10 grudnia Alpejską Wioskę Świętego Mikołaja w Posnanii odwiedzą MUMINKI, z którymi będzie można zrobić muminkowy wizaż, wykonać muminkowe ozdoby i w rodzinnym konkursie wygrać wyjazd do Moominworld w Finlandii.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach i warsztatach można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”.  Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

Materiały do pobrania:

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności