MyMusic

25.05.2020

Aż 16 Platynowych i Złotych Płyt Malika Montany

  Wyjątkowe osiągnięcie Malika Montany. W najnowszym zestawieniu wyróżnień ZPAV są 3 Podwójnie Platynowe, 3 Platynowe i 10 Złotych Płyt za ostatnie single rapera. Artysta wydający w MyMusic podbił rynek przede wszystkim utworami "Mówili", "Robię Yeah" (feat. K Koke) i "Jagodzianki" (z Mr. Polska).

Zdobycie 16 Platynowych i Złotych Płyt za jednym razem jest nie tylko rekordem w historii wydawnictwa MyMusic, ale i niesamowitym wynikiem w całej branży muzycznej.

ZPAV przyznaje wyróżnienia za przekroczenie progów sprzedażowych. Najwyższe osiągnęły single "Mówili" oraz "Robię Yeah" z udziałem K Koke i nagrane z Mr. Polska "Jagodzianki". To za nie raper dostał podwójną platynę.

- Cieszymy się, że kolejny raz udowadniamy, jaka jest moc naszej dystrybucji – nie kryje radości Remigiusz Łupicki – Właśnie w takich momentach widzimy, jak ważne jest to, żeby dystrybutor wspierał twórczość muzyków, którzy mu zaufali promocyjnie i marketingowo we wszystkich możliwych kanałach. Wiem, że my wywiązujemy się ze swojej roli w stu procentach.

Tytuł Platynowej Płyty mają "1szy Nos", "7 5 0" (feat. Milonair, Bonez MC) i "Mona Lisa", a progi dla Złotej Płyty przekroczyły single "Dla Rodziny", "Do Rana", "Jungle Boyz", "6.3 AMG", "Mieli”, "Teraz i Tu" (feat. Sobota, Yogi), "VvsNike" (feat. Lil Toe), "Who You Mam", "Wyrosłem Na Blokach" i "Za Pasem".

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności