08.03.2019

BSI Construction wybuduje Nove Olendry

Nove Olendry to nowa inwestycja w sercu Naramowic. U zbiegu ulic Sielawy i Czarnuchy jeszcze w marcu rozpoczyną się prace przy budowie osiedla. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną 2 budynki wielorodzinne ze 103 mieszkaniami o powierzchni od 32 do 84 m2. Generalnym wykonawcą prac jest firma BSI Construction.

- Po kilkutygodniowych negocjacjach z różnym podmiotami udało nam się wybrać firmę, która będzie odpowiedzialna za budowę osiedla Nove Olendry. Jestem przekonany, że doświadczenie, know-how i kompetencje BSI Construction zapewnią terminową realizację inwestycji – mówi Krzysztof Korzeniak, dyrektor techniczny Novaform Polska. – Plac budowy przekażemy generalnemu wykonawcy jeszcze w marcu by mógł jak najszybciej rozpocząć prace – dodaje Korzeniak.

Nove Olendry to niepowtarzalna inwestycja. Łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. To miejsce z klimatem, w którym chce się zamieszkać. Doskonała lokalizacja w sercu Naramowic sprawia, że można tu wypocząć z dala od miejskiego zgiełku, wśród wyjątkowych terenów zielonych, a jednocześnie łatwo dostać się do centrum miasta. Wizytówką Novych Olendrów jest unikatowa zewnętrzna elewacja klinkierowa oraz ekologiczne rozwiązania. Do realizacji inwestycji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały gwarantujące wyjątkowy komfort i jakość życia.

– Pierwszy etap inwestycji to dwa budynki, w których znajdą się 103 mieszkania. Cztery piętra, powierzchnia od 32 do 84 m2, mieszkania z antresolą lub ogródkiem, plac zabaw, zielone patio i części wspólne dla mieszkańców. W planach jest również realizacja kolejnych etapów, w których znajdzie się zabudowa wielorodzinna, lokale handlowo-usługowe oraz parking wielopoziomowy – mówi Marcin Roś.

Planowany termin oddania pierwszego etapu inwestycji to czwarty kwartał 2020 roku. Inwestorem jest Novaform Naramowice, należąca do holenderskiej Grupy Klok.

 

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie www.noveolendry.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności