Komputronik

16.03.2020

Bądź gotowy na pracę zdalną!

Pandemia koronawirusa spowodowała, że większość osób aktywnych zawodowo zdecydowało się na tzw. „home office”. Jaki sprzęt należy mieć pod ręką by móc efektywnie pracować?

Na to pytanie odpowiada Komputronik. W pasażu Praca Zdalna zebrał najpotrzebniejsze sprzęty i rozwiązania, które powinien mieć każdy, kto pracuje z domu. Jednym z najważniejszych urządzeń jest dobry router, który pozwoli bez ograniczeń korzystać ze stabilnego łącza internetowego i tym samym być ciągle „w sieci”. Kolejnym ważnym elementem „home office” są akcesoria – klawiatury i myszki – które poprawią komfort pracy. Osoby, które pracują przy projektach graficznych na pewno docenią duży monitor o wysokiej częstotliwości odświeżania.

Warto także pomyśleć o zakupie dysków zewnętrznych do przechowywania danych oraz zasilaczu awaryjnym, który pozwoli dokończyć pracę w najmniej spodziewanej sytuacji.

Pomimo ograniczeń w handlu wprowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia w związku z pandemią koronawirusa, Komputronik zachęca swoich klientów do składania zamówień przez sklep internetowy www.komputronik.pl. Wszystkie zlecenia realizowane są na bieżąco i bez opóźnień.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności