Posnania

03.02.2017

Bajkowe ferie na lodowisku

Pokazy jazdy figurowej w wykonaniu bohaterów z lodowej krainy, animacje dla dzieci i specjalne rabaty na korzystanie z lodowiska – tak będzie wyglądał drugi tydzień ferii zimowych w Posnanii. Od 6 do 11 lutego można skorzystać z wyjątkowej oferty na aktywne spędzanie czasu.

Od początku grudnia poznaniacy mogą korzystać z nowego lodowiska.. Znajduje się ono przed wejściem głównym do Posnanii i dostępne jest dla Klientów codziennie, w godzinach otwarcia Posnanii. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew oraz szatni.

W drugim tygodniu ferii zimowych Posnania przygotowała wyjątkową ofertę dla miłośników jazdy figurowej. - Posnania to nie tylko miejsce w którym można zrobić zakupy, ale przede wszystkim aktywnie wypocząć i zrelaksować się. Od poniedziałku na naszym lodowisku będzie można spotkać bohaterki z lodowej krainy, które wykonają pokazy jazdy figurowej oraz zachęcą najmłodszych do wspólnej zabawy na łyżwach – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. ­– Lodowe show odbywać się będzie codziennie w godzinach od  12 do 15. Dodatkowo za druga godzina jazdy i wypożyczenie łyżew w tym czasie będzie za pół ceny – dodaje.

Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności