Posnania

05.12.2018

Baśniowe Mikołajki w Posnanii

„Śpiąca królewna”, „O czterech muzykantach z Bremy” i „Krasnoludek” to wybrane tytuły baśni, które już w Mikołajki będzie można wysłuchać w Posnanii. Lektorami będą aktorzy Teatru Polskiego, którzy przeniosą małych i dużych słuchaczy w bajkowy świat. Dzieci będą mogły także przekazać swoje marzenia Świętemu Mikołajowi, który będzie na nie czekał w Alpejskiej Wiosce Świętego Mikołaja.

Z okazji Mikołajek Posnania zaprasza wszystkich w podróż do magicznego świata baśni. W Forum, przed wejściem do Alpejskiej Wioski Świętego Mikołaja, aktorzy Teatru Polskiego – Ewa Szumska, Katarzyna Węglicka oraz Piotr Kaźmierczak będą czytać najpiękniejsze bajki i opowieści. Wszyscy goście wysłuchają między innymi: historii o śpiącej królewnie, o krasnoludku czy o muzykantach z Bremy. – Bardzo się cieszę, że w ten wyjątkowy dzień możemy zachęcić naszych Klientów do chwili refleksji i przenieść ich w fantastyczny świat przypowieści. Najmłodsi przez cały dzień będą mogli także odwiedzić Alpejską Wioskę Świętego Mikołaja, w której wysłuchane zostaną ich najskrytsze marzenia – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Baśni będzie można wysłuchać 6 grudnia w Forum, między godziną 15.00 a 19.00.

Świąteczne atrakcje

To niejedyne niespodzianki jakie czekają na mieszkańców miasta w Posnanii. Wszyscy Klienci mogą także skorzystać z możliwości pakowania prezentów w Forum. Wyjątkową atrakcją jest też Świąteczna Ciuchcia, która wozi Klientów po całej Posnanii. Przejażdżki odbywają się w dniach 10-14 grudnia oraz 17-21 grudnia w godzinach 12.00-20.00.

Od początku grudnia można także korzystać z lodowiska, które znajduje się przed wejściem od strony ul. Kórnickiej. Ślizgawka o powierzchni 600 m2 dostępna jest dla mieszkańców codziennie, w godzinach 10:00 – 21:00. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew oraz szatni.

 

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody ICSC Solal Marketing Awards w kategorii: „Budowania świadomości marki i pozycjonowania”, „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności