Tubądzin

17.06.2019

Ceramika Tubądzin partnerem imprezy roku w branży glazurniczej

Podczas VII Zjazdu Certyfikowanych Fachowców producent płytek przeprowadził pokazy dla najbardziej doświadczonych glazurników w branży. Gościem specjalnym imprezy był Kamil Stoch.

Grupa Tubądzin współpracuje z firmą Atlas od trzech lat.W dniach 7-8 czerwca w Stanicy Harcerskiej w Białym Brzegu spotkali się Certyfikowani Fachowcy Atlas na imprezie zorganizowanej w stylu survivalowym, pod nazwą Atlas Camp. Ceramika Tubądzin, jako partner imprezy oraz pierwszy polski producent płyt wielkoformatowych, dzieliła się  wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Atlas Camp był dla Ceramiki Tubądzin ważny, gdyż nasza współpraca z Grupą Atlas to wzajemna inspiracja, wsparcie techniczne oraz możliwość pokazów dla najlepszych specjalistów w branży. A ponieważ Tubądzin jest liderem w szkoleniach dla glazurników i ma największe doświadczenie, wśród polskich firm, w produkcji wielkoformatowych płyt gresowych w najnowocześniejszej technologii, takie wyjazdowe spotkania sprzyjają integracji oraz wymianie nowości i doświadczeń. Tym bardziej, że w tegorocznej edycji mieliśmy okazję spotkać aż 250 certyfikowanych fachowców – mówi Krzysztof Kulig, Product Manager z Grupy Tubądzin.

Podczas imprezy Grupa Tubądzin przeprowadziła pięć pokazów cięcia, obróbki płytki o wymiarach 120 x 240 cm, a także jej klejenia, między innymi na elewacji. Firma od 3 lat prowadzi szkolenia dla wykonawców w zakresie obróbki i montażu płyt wielkoformatowych. Do tej pory w prawie 250 warsztatach wzięło udział blisko 5000 glazurników – w Polsce i za granicą, co stawia Tubądzin na czele, jeśli chodzi o ilość przeszkolonych fachowców.

Specjaliści Grupy Tubądzin, podczas pokazów prezentowali na co szczególnie zwracać uwagę przy cięciu, klejeniu i montażu płyt wielkoformatowych, które na polskim rynku ciągle wywołują ostrożność glazurników, gdyż wydają się im produktem trudnym w obsłudze. Uświadamiali wykonawców, że „megaformat” to produkt przyjazny i bezpieczny w montażu.

Podczas VII Zjazdu Certyfikowanych Fachowców na gości czekały rozliczne atrakcje w stylu survivalowym np. strzelnice paintballowa i łucznicza, tyrolka, auta terenowe, piramida ze skrzynek, laser arena czy składanie broni. Fachowcy mieli także okazję wziąć udział w zawodach oraz spotkaniu z wybitnym polskim skoczkiem narciarskim, Kamilem Stochem. Wzięli także udział w pokazach związanych z naprawą i renowacją podłoży.

Program Certyfikacji Fachowców ATLAS oferuje na co dzień spersonalizowane szkolenia z obszaru glazurnictwa oraz dociepleń, przeznaczone dla specjalistów oraz firm z branży budowlanej. Pozwala wykonawcom wyróżnić się na rynku dzięki obecności w Wyszukiwarce Fachowców oraz ubezpieczeniu OC.

 

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności