Tubądzin

19.06.2019

Ceramika Tubądzin świętowała zakończenie udanego sezonu z Tubądzin Volley MOSiR Sieradz

W Teatrze Miejskim w Sieradzu odbyło się uroczyste zakończenie sezonu siatkarskiego. Andrzej Wodzyński, Właściciel Grupy Tubądzin oraz Prezydent Miasta Sieradza, Paweł Osiewała otrzymali symboliczne złote przypinki w podziękowaniu za wsparcie sieradzkich siatkarzy.

Pierwszy sezon Grupy Tubądzin w roli partnera strategicznego i sponsora tytularnego drużyny zakończył się dobrym wynikiem. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz przywitał 2019 r. bardzo dobrą formą, a pięć zwycięstw z rzędu, już na początku sezonu, pozwoliło drużynie zająć pierwsze miejsce w II lidze i startować do rozgrywek play off z uprzywilejowanej pozycji. I mimo, że w tym sezonie drużyna nie uzyskała awansu, widzowie docenili, że jako beniaminek wygrała ligę, gościła pierwszoligowe zespoły w ramach Pucharu Polski i na trwałe wpisała się w siatkarską mapę Polski.

O planach drużyny opowiedział podczas gali Prezes Stowarzyszenia Volley MOSiR Sieradz, Adrian Woźny: Nowy sezon to dla nas kolejne wyzwania, na które patrzymy w optymizmem. Cieszymy się, że większość naszych zawodników pozostaje w drużynie. Uzupełnią ją atakujący z pierwszoligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki Adam Sobolewski, rozgrywający Sobieskiego Żagań Michał Pękalski, przyjmujący Kacper Kujawiak ze Stali Głowno i środkowy Michał Sendalski z Kasztelana Rozprza oraz powracający do składu były kapitan drużyny Bartosz Świeszczakowski. Z takim zespołem liczymy na kolejny bardzo dobry sezon na parkietach II ligi.

W podziękowaniu za wsparcie drużyny oraz wkład w rozwój lokalnego sportu, Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewała oraz Właściciel Ceramiki Tubądzin Andrzej Wodzyński uhonorowani zostali złotymi przypinkami z logotypem Volley MOSiR Sieradz. Otrzymali ją z rąk Piotra Melona, wiceprezesa ds. finansów Stowarzyszenia. Odbierając wyróżnienie Prezes Andrzej Wodzyński zaznaczył: Sponsorowanie działań drużyny jest dla nas przyjemnością, a inwestowanie w sport i młodzież zawsze przynosi pozytywne efekty. Tubądzin cieszy się z sukcesów sieradzkich sportowców i obiecuje ich dalej wspierać.

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć wyróżnień dla najlepszych graczy związanych z klubem (od drużyn młodzieżowych po seniorską) oraz podziękowań dla osób zasłużonych w historii drużyny. Organizatorzy zaprezentowali także wizualizację nowej siedziby Stowarzyszenia, za którego projekt odpowiada Tomasz Smus,architekt marki Tubądzin, a firma pokryła koszty remontu.  

Część artystyczną gali zapewnił występ cheerlederek z Tubądzin Volley Dance.

 

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności