Komputronik

30.01.2020

California Access świętuje 30-te urodziny!

California Access to najstarsza marka gamingowa na polskim rynku. W tym roku obchodzi swój 30-ty jubileusz. California Access pragnie zachęcić klientów do aktywnego świętowania, dlatego przygotowała dla nich konkursy z nagrodami oraz promocje na sprzęt gamingowy.

California Access to marka specjalizująca się w dystrybucji sprzętu gamingowego: foteli, klawiatur, myszek, podkładek, bungee i słuchawek. Jest doskonale znana w środowisku graczy, którzy chętnie sięgają po jej produkty.

Swój początek marka miała w 1990 roku, kiedy rynek komputerowy w Polsce dopiero się rozwijał. Szybki rozwój technologiczny oraz łatwiejszy dostęp do PC-ów sprawił, że młodzi adepci gamingu chętnie sięgali po akcesoria komputerowe.

Przez te 30 lat funkcjonowania na rynku byliśmy świadkami wielu historycznych momentów: wprowadzeniu pierwszych gier 3D, pojawieniu się konsol czy przeobrażeniu się gamingu w profesjonalną dyscyplinę esportową. Nasz okrągły jubileusz chcemy świętować przez cały rok. Przez kolejne miesiące będziemy zachęcać klientów do wzięcia udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a także przygotujemy dla nich wiele promocji na sprzęt gamingowy. Kulminacyjnym punktem będą tegoroczne targi PGA, na które przygotujemy specjalną niespodziankę - mówi Tomasz Baron, Business Unit Manager

Z okazji urodzin California Access przygotowała specjalny pasaż produktowy, w którym można znaleźć sprzęt dla graczy z rabatami sięgającymi nawet 40%. Pełna oferta objęta promocją dostępna jest na dedykowanej stronie.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności