Posnania

24.11.2016

Czarny piątek w Posnanii. Wielkie rabaty czekają na poznaniaków

Black Friday to dzień największych wyprzedaży w roku, który największą popularnością cieszy się w Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z tradycją odbywa się zawsze w ostatni piątek listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia. Posnania dla swoich Klientów przygotowała kilkadziesiąt rabatów, z których będzie można skorzystać przez cały weekend!

Już od piątku do niedzieli w Posnanii będzie można skorzystać z rabatów sięgających nawet 90%! Promocyjna oferta obejmuje ponad 100 marek, które z tej okazji przygotowały specjalne ceny dla swoich Klientów. Z rabatów będą mogli skorzystać również użytkownicy aplikacji Qpony.pl.

Wybrane marki, które przygotowały ofertę na Black Friday:

Adidas/Bialcon/Bloch Optyk/by o la la/Chantelle/Chiara/Douglas/Edyta Górniak for NAKO/Etam/Grey Wolf/Guess/JACOB/Orsay/Reebok/Samsung/Sephora/The Body Shop/W. Kruk/Yes

Pełną listę marek uczestniczących w Black Friday można znaleźć na stronie www.posnania.eu

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”.  

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności