SM Mlekpol

12.07.2017

Cztery razy więcej przyjemności. Kultowy serek homogenizowany w nowym funkcjonalnym opakowaniu

SM MLEKPOL wprowadza serek o smaku waniliowym Rolmlecz w poczwórnej porcji.

Znany od kilku pokoleń serek z krówką zawsze był hitem sprzedaży w swojej kategorii. Od kilkunastu miesięcy zainteresowanie konsumentów tym produktem jeszcze wzrosło. Bardzo nas to cieszy. Konsumenci w uwagach do nas zwykle prosili abyśmy nic w ich ulubionym serku nie zmieniali. Pojawiła się jednak prośba o wielopak. Spełniliśmy ją, i już w sprzedaży pojawiły się pierwsze czteropaki serka homogenizowanego Rolmlecz o smaku waniliowy - mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL w Grajewie.

Serek Rolmlecz nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.  Unikalna receptura i technologia produkcji czyni go niepowtarzalnym na rynku. To zdrowa, pełnowartościowa przekąska, znakomita baza deserów, wyśmienity dodatek do owoców, ciast i naleśników. Teraz serki homogenizowane Rolmlecz o smaku waniliowym dostępne są także w wygodnym poczwórnym opakowaniu w 4 porcjach  po 150 g.

W ofercie marki Rolmlecz znajdziemy także serki homogenizowane: waniliowy z laską wanilii,  naturalny, truskawkowy i poznański.

 

Kontakt dla mediów:

Kamila Syroka

rzecznik prasowy

SM MLEKPOL

email: kamila.syroka@v5group.pl

mobile: +48 505 223 467

 

O marce ROLMLECZ

Pod marką ROLMLECZ konsumenci znajdą: serki homogenizowane, mleko UHT, jogurt naturalny i truskawkowy, śmietanę, naturalne kefir i maślankę, serek wiejski, twarogi w kostkach. Flagowym wyrobem marki Rolmleczjest serek homogenizowany o smaku waniliowym, obecny na rynku od 1974 roku.  Serek Rolmlecz niezmiennie cieszy się uznaniem konsumentów jako zdrowa, pełnowartościowa przekąska, znakomita baza deserów, jak również dodatek do owoców, ciast i naleśników. Produkt nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.  Unikalna receptura i technologia produkcji czyni go niepowtarzalnym. Niepowtarzalne jest również opakowanie serka waniliowego Rolmlecz. W ciągu 40 lat  przechodziło jedynie subtelne zmiany szaty graficznej. Kolorystyka oraz układ poszczególnych elementów są niezmienne.

Pomimo, tak długiej obecności na rynku, serki Rolmlecz nie miały opracowanej platformy komunikacji. Stanowią one swoisty ewenement – produkt bez żadnej reklamy jest obecny na rynku ponad 40 lat i niezmiennie cieszy się powodzeniem wśród konsumentów. Do niedawna serki Rolmlecz sprzedawane były wyłącznie w regionach: Warszawa, Radom i okolice. Ostatnio serek zdobywa popularność na terenie całej Polski. Serek waniliowy Rolmlecz części dorosłych konsumentów kojarzy się z dzieciństwem. Wywołuje to pozytywne emocje i miłe wspomnienia. Zwolennicy serka waniliowego Rolmlecz są jego wiernymi konsumentami. Produkt wprowadzają do diety swoich dzieci czyniąc ich kolejnym pokoleniem wielbicieli serka waniliowego z krówką. Tak potocznie nazywają go mieszkańcy Mazowsza, na którym produkt dostępny jest od ponad 40 lat.

W 2016 r . paleta serków homogenizowanych ROLMLECZ poszerzyła się o serek waniliowy uzupełniony naturalną wanilią.

Głównym składnikiem wszystkich wyrobów ROLMLECZ jest najwyższej jakości mleko.

O SM MLEKPOL

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce.  Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. Jako pierwszy podmiot skupowy w Polsce SM MLEKPOL przekroczyła granicę 1,5 mld litrów skupionego mleka. To blisko 5 milionów litrów mleka dziennie od ponad 11 300 producentów.

Produkty MLEKPOL-u powstają w 12 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu, Gorzowie Wielkopolskim i Suwałkach.

SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankowe oraz sery żółte. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Białe, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska.

Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu. Zagraniczni odbiorcy doceniają jakość produktu oraz stabilność współpracy jaką zapewnia MLEKPOL.

SM MLEKPOL była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, w tym tytułem największego Pracodawcy Podlasia. Za swoje wyroby Spółdzielnia mleczarska MLEKPOL otrzymała m.in. złote medale  w konkursie Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food w 2015 r., za Maślankę Mrągowską i serek homogenizowany o smaku waniliowym ROLMLECZ a w 2016 r. za mleko Łaciate Junior, Mleko Zsiadłe MLEKPOL oraz ser dojrzewający Złoty Mazur w plastrach.

Mleko ŁACIATE zostało nagrodzone prestiżowym tytułem Podlaskiej Marki a  przez konsumentów - „Ulubionej Marki 2015” i Hitu Handlu. Otrzymało również „Złoty paragon” 2016 r. a wersja dla najmłodszych - Łaciate Junior 3,8% została wybrana „Przebojem FMCG” 2016 r.  Jogurt Grecki MLEKPOL i śmietanka Łaciata 36% zyskały miano Najlepszego Produktu 2016.

MLEKPOL gwarantuje najwyższą jakość i naturalny smak produktów.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności