Komputronik

08.10.2019

Czy opłaca się być eko?

Jesień to czas, kiedy powraca temat smogu i zanieczyszczenia powietrza. To także dobry moment by zastanowić się co zrobić by żyć bardziej ekologicznie i czy można w ten sposób zaoszczędzić – czas, zdrowie i pieniądze.

Komputronik przygotował specjalną kampanię „Dla tych, którzy naturalnie chcą zyskać”. W ten sposób chce zwrócić uwagę na proekologiczne postawy w codziennym korzystaniu ze sprzętu elektronicznego.

Wiemy jak ważne jest dbanie o środowisko, dlatego chcemy zainteresować naszych klientów tematem ekologii i przekonać ich, że wiele produktów elektronicznych jest przyjaznych dla środowiska lub można je używać w ekologiczny sposób. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie życie bez technologii, ale możemy nauczyć się wykorzystywać ją proekologicznie i do tego chcemy zachęcić naszych klientów. Przygotowaliśmy dla nich szereg ekorad, które pozwolą świadomie i ekologicznie korzystać ze sprzętu. To czasami najprostsze czynności, np. wyłączanie listwy zabezpieczającej, korzystanie z baterii w laptopach, filtrowanie wody czy wybieranie produktów klasy A++ - mówi Karolina Pietz Drapińska, dyrektor Marketingu i PR Grupy Komputronik.

Ekosystem korzyści

Elementem kampanii jest także konkurs, w którym klienci mogą wygrać oczyszczacze powietrza. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 800 zł na www.komputronik.pl oraz zgłosić swoją ekoporadę. Podczas trwania konkursu do zdobycia będzie dziesięć urządzeń.

Na nasz system ekokorzyści składają się także gwarancja beztroski, która pozwala korzystać bezpiecznie z zakupionego sprzętu nawet przez 5 lat oraz wygodny i korzystny leasing. Dodatkowo, każdy kto do końca października zakupi nowy smartfon ze specjalnej oferty otrzyma w zamian za swój stary telefon kartę podarunkową Komputronik - komentuje Karolina Pietz Drapińska

Pełną informację o konkursie oraz ofertę eko sprzętu można znaleźć na dedykowanej stronie.

 

Eko Challenge dla szkół

Fundacja Komputronik przygotowała konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych, liceów, techników, szkół branżowych oraz szkół specjalnych, którego celem jest szerzenie proekologicznych postaw wśród młodzieży i zachęcenie jej do dbania o swoje najbliższe otoczenie.

Akcja wystartuje 14 października, w Dzień Edukacji Narodowej. Nieprzypadkowo wybraliśmy ten termin, ponieważ chcemy mocno podkreślić jak ważna dla całego społeczeństwa jest edukacja proekologiczna. Jako Fundacja Komputronik chcemy na każdym etapie ułatwiać dostęp do innowacyjnych narzędzi wspierających nowoczesną edukację i motywujących do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego. Tym razem zdecydowaliśmy zaangażować się w walkę o środowisko i promować proekologiczne postawy. W związku z tym przygotowaliśmy konkurs „Pokaż nam jak Twoja szkoła może być eko!”. Zadaniem konkursowym jest nagranie przez grupę uczniów krótkiego filmu z odpowiedzią na konkursowe pytanie - mówi Monika Buczkowska, prezes Fundacji Komputronik

Nagrodami w konkursie będą karty podarunkowe i bidony Brita dla uczniów oraz ekologiczne rozwiązania technologiczne dla szkół – oczyszczacze powietrza, dzbanki filtrujące. Szkoła, której zespół zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma dodatkowo 10 000 zł na zakup sprzętu elektronicznego w Komputronik.

 

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Fundacji. https://fundacjakomputronik.pl/konkurs/

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności