Posnania

17.11.2016

DOUBLE TROUBLE czyli podwójne kłopoty z HUSH Warsaw

W najbliższym sezonie targi HUSH Warsaw odbędą się dwukrotnie! Wszystko dlatego, że organizatorki postanowiły pokazać najlepsze marki również poza Warszawą. Wybór padł na Poznań i to właśnie mieszkańcy Wielkopolski jako pierwsi w sezonie jesień/zima 2016 będą mogli wzbogacić swoją szafę o wyjątkowe projekty polskich marek.

HUSH Warsaw Selected Brands to 25 wybranych marek ubrań i dodatków, które będzie można zobaczyć już 19 i 20 listopada w Posnanii, nowym miejscu stworzonym z myślą o wielbicielach mody. Przez dwa dni wszyscy odwiedzający będą mogli zobaczyć i kupić projekty wcześniej niedostępne w Poznaniu na taką skalę.

Wyjątkowym dodatkiem targów w POSNANII będzie strefa Style Support, w której przez cały weekend będzie można skorzystać z porad stylistek i posłuchać profesjonalistów z branży mody. Gościem specjalnym strefy będzie Maja Sablewska, która podzieli się wiedzą o modzie i pomoże zmienić styl wszystkim zainteresowanym.

- Na miejsce 9 edycji targów HUSH Warsaw wybrałyśmy Poznań, ponieważ wiemy jak wiele wielbicielek i wielbicieli mody tutaj mieszka. To osoby bardzo świadome, które cenią dobry design i wysoką jakość wykonania produktu. Co więcej spotkałyśmy partnera, który rozumie potrzeby tego typu wydarzeń i razem postanowiliśmy stworzyć wydarzenie szyte na miarę! - podkreśla Magda Korcz z HUSH Warsaw.

- POSNANIA to nie tylko 300 butików zagranicznych i polskich marek. To także miejsce z przemyślaną strategią na działania kulturalno – rozrywkowe, w którą 9.edycja HUSH Warsaw idealnie się wpisuje - dodaje Anna Pięta z HUSH Warsaw.

Po poznańskich targach HUSH Warsaw wraca do Warszawy, gdzie 10 i 11 grudnia szykuje edycję w wersji de lux! Powód? Jubileuszowa 10 już edycja targów pod hasłem HUSH Celebration i całe spektrum atrakcji. Miejsce to oczywiście PGE Narodowy, na którym odbyła się pierwsza edycja wydarzenia, ale cała reszta to już same niespodzianki, o których więcej informacji już wkrótce!

 

LISTA MAREK 9. EDYCJI HUSH WARSAW SELECTED BRANDS:

10 DECOART / A158 / ALE. / ANKA KRYSTYNIAK / BOOSO / BYNAMESAKKE / CARDIO BUNNY / COLFAIR / CONFASHION / EMENTE / ESTBY ES./ EVIDENCE ON MONDAY / FUKKI / KRAGELMAN / LA BOBA / MESSO / MINOU / MO61/ NOSWEET / POSZETKA / SLEEPLESS IN WARSAW / STUDIO B3 / WEARSO. / WENSKA / YANKO

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

Ola Michnowska

ola.michnowska@hushwarsaw.com

+48 886 427 716

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”.  

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności