Posnania

18.05.2017

Przygotuj rower do sezonu. Darmowe serwisy rowerowe w Posnanii

Od 20 maja, przez cztery kolejne soboty, będzie można skorzystać z bezpłatnych serwisów rowerowych przed Posnanią. Przeglądy pozwolą przygotować jednoślady do sezonu rowerowego i trzeciej edycji Posnania Bike Parade, która odbędzie się 11 czerwca.

Już od najbliżej soboty, w godzinach od 11:00 do 18:00, rowerzyści będą mogli skorzystać z bezpłatnych serwisów rowerowych, które będą zorganizowane przy wejściu głównym od strony ulicy Kórnickiej i przy wejściu od ronda Rataje. – Chcemy zachęcić wszystkich do przygotowania swoich rowerów do sezonu i trzeciej edycji Parady, dlatego razem z Intersportem zorganizowaliśmy darmowe przeglądy rowerowe – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. W ramach bezpłatnego przeglądu sprawdzone i wyregulowane zostaną hamulce, układ hydrauliczny, napęd i koła.

Go Green!

Posnania Bike Parade to wielkie, kolorowe święto wszystkich rowerzystów, dla których rower jest wyrazem stylu życia. Już trzeci rok z rzędu barwna parada przejedzie ulicami Poznania i zakończy się piknikiem na polanie nad Wartą na poznańskich Ratajach, który uświetni koncert Sarsy. W tym roku motywem przewodnim jest hasło Go Green. Już od godziny 11:00, w niedzielę 11 czerwca, będzie można odbierać pakiety startowe i przygotować się do wspólnego startu, który zaplanowany jest na godzinę 12:00. W tym roku początek imprezy odbędzie się na Alei Komedy, przed wejściem do Posnanii. 

Posnania dla rowerzystów

Posnania jest jednym z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w mieście. Wokół obiektu powstało ponad 6 km ścieżek rowerowych, a wszyscy miłośnicy jednośladów mogą korzystać z parkingów rowerowych, szatni oraz dwóch samoobsługowych punktów serwisowych.

Więcej informacji o serwisach rowerowych i o Posnania Bike Parade można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności