Posnania

19.01.2017

Dla Babci i Dziadka obowiązuje dokładka! Zaproś dziadków do Posnanii

W nadchodzący weekend Posnania będzie świętować Dzień Babci i Dziadka. Każdy, kto zaprosi swoich dziadków na wspólne zakupy, będzie mógł skorzystać ze specjalnej zniżki na kawę i ciastko oraz wziąć udział w wyjątkowych atrakcjach przygotowanych na ten dzień. 

Każda osoba, która przyjdzie do Posnanii 21 i 22 stycznia, otrzyma specjalną zniżkę na pyszną kawę i ciastko dla siebie i swoich dziadków.  - Wszyscy kochamy naszych dziadków i z pewnością pragniemy spędzić z nimi ten dzień. Dlatego Posnania postanowiła sprawić, by było to jeszcze łatwiejsze – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu.

Podczas eventu z okazji Dnia Babci i Dziadka będzie można skorzystać z darmowych porad stylistki, która podpowie w co warto się ubrać w tym sezonie. Dodatkowo w Rotundzie zostaną przygotowane niezwykłe atrakcje, dzięki którym będzie można sprawić niespodziankę swoim dziadkom. Wszystkie wnuki mogą skorzystać z oferty plastycznej i zrobić piękną laurkę, a także złożyć życzenia dziadkom na multimedialnych ekranach.

Na koniec warto upamiętnić to wyjątkowe święto i zrobić wspólne zdjęcie w jednym z „Punktów Selfie”.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności