Posnania

24.05.2017

Weekend pełen lifestylu. Dzień Matki i Dzień Dziecka w Posnanii

Acoustic Recital Edyty Górniak, casting do konkursu The Look of the Year, pod okiem Marceliny Zawadzkiej i Macieja Zienia, pokazy mody, warsztaty i strefy metamorfoz to wybrane atrakcje, które w Posnanii czekają na mieszkańców miasta już w najbliższy weekend. Dodatkowo na wszystkich klientów Posnanii od 26 maja do 3 czerwca czekać będą specjalne rabaty, nawet do 50%. Od 29 maja najmłodsi będą mogli odwiedzić Fabrykę Czekolady i wyprodukować własne słodkości.

Posnania Lifestyle Weekend to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników mody. W sobotę i w niedzielę odbędą się warsztaty, konkursy oraz metamorfozy, które przeprowadzą uczestnicy programu TOP MODEL. – Serdecznie zapraszamy w weekend wszystkie mamy i nie tylko, które z okazji swojego święta będą mogły przejść modową metamorfozę – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Razem z najemcami przygotowaliśmy ponad 100 wyjątkowych zniżek na wybrane produkty, a także pokazy najnowszych kolekcji – dodaje.  

Z Posnanii na światowe wybiegi

Już w piątek od godziny 14 ruszą zapisy do castingu Look of the Year oraz do castingu dla dzieci. Jury, w składzie: Marcelina Zawadzka, Maciej Zień i Robert Kapica, wybierze laureatów, którzy wezmą udział w wielkim finale konkursu. Swoich sił na wybiegu będą mogli spróbować również najmłodsi. W sobotę od godziny 13, Miss Polonia 2016, Izabella Krzan i Wicemiss Polonia, Dominika Szymańska, poprowadzą casting dla dzieci. Podsumowaniem sobotnich wydarzeń będzie recital Edyty Górniak, która wystąpi o godzinie 19:30 w strefie Forum.

Najsłodszy dzień dziecka w Poznaniu

Od 29 maja, z okazji Dnia Dziecka, w Posnanii powstanie wielka Fabryka Czekolady, w której pod okiem Oompa Loompy’ego będzie można stworzyć własne łakocie i dowolnie je udekorować. W specjalnej strefie animacji każde dziecko będzie mogło również wziąć udział w zajęciach plastycznych. Dodatkowo, pod patronatem Carrefour, zaplanowano tematyczne atrakcje: kącik zabaw i degustacji Ferrero, warsztaty „Możesz być kim chcesz” z Barbie oraz Minionki i Samochody z Chupa Chups.

Więcej informacji o planowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności