Tubądzin

08.04.2019

Firmy łączą siły w pomocy rodzinie spod Łańcuta

Przy okazji Targów Aranżacji Wnętrz Home Design organizatorzy i wystawcy postanowili zjednoczyć działania, aby pomóc wyremontować łazienkę 85-letniej kobiecie oraz jej schorowanemu synowi, którzy mieszkają w trudnych warunkach, w wiosce pod Łańcutem.

Filozofia Grupy Tubądzin jest prosta – tam, gdzie w grę wchodzi pomaganie, nie ma miejsca na konkurencję – każde wsparcie jest ważne. Dlatego firma z radością włączyła się w akcję charytatywną Szlachetnej Paczki. Celem darczyńców jest remont łazienki w domu Pani Janiny i jej 63-letniego syna Stanisława, który po wypadku nie może pracować, cierpi także na problemy zdrowotne związane z nowotworem.

Dom w którym mieszka matka z synem nie spełnia wymogów sanitarnych i nie był remontowany od wielu lat. Dodatkowo, pan Stanisław, zmagający się chorobami, nie jest w stanie pracować i poruszać się swobodnie po wypadku, któremu uległ. Mimo to, rodzina, której budżet miesięczny jest poniżej minimum socjalnego robi wszystko, aby żyć godnie i schludnie. Wolontariusze  Szlachetnej Paczki nie mieli wątpliwości, że postawa pani Janiny i pana Stanisława to heroiczna walka o życie w godnych warunkach, dlatego czym prędzej postanowili pomóc. Oprócz wsparcia finansowego i rzeczowego otrzymają oni w prezencie także remont łazienki, w który zaangażowali się organizatorzy Targów Aranżacji Wnętrz Home Design w Jasionce oraz ich wystawcy.

Ceramika Tubądzin przekaże, w ramach akcji, płytki ceramiczne. Pozostałe firmy, które zaangażowały się w remont to: rzeszowski sklep z armaturą i ceramiką łazienkową BOZ i firmy Grohe oraz Sanswiss. Pieniądze ze zbiórki wolontariuszy ze Szlachetnej Paczki przeznaczone zostaną na profesjonalną ekipę remontową.

Więcej o historii Pani Janiny i Pana Stanisława dowiedzieć można się tutaj: https://www.facebook.com/szlachetna.paczka/posts/10156906212108614?__tn__=K-R  Zbiórka pieniężna odbywa się na stronie: https://zrzutka.pl/3324uw

 

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających

aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405, agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności