Posnania

30.01.2017

Finał akcji „Miej gwiazdkę z nieba. Daj gwiazdkę z nieba!”

13 tysięcy złotych udało się zebrać przez cały grudzień w Posnanii. Za tą kwotę wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka nr 1 spędzą aktywne ferie w Toruniu. Voucher na wakacyjny wyjazd przekazała dziś dyrektor marketingu Posnanii.

- Chciałabym serdecznie podziękować naszym klientom za włączenie się w akcję i okazane wsparcie. Jest mi niezwykle miło, że mogliśmy dać gwiazdkę z nieba potrzebującym i wspomóc dzieci z domu dziecka. Po zakończeniu akcji konsultowaliśmy z dyrekcją palcówki ich potrzeby i oczekiwania. Zależało nam, żeby ten wyjazd był spełnieniem ich marzeń  – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Poprosiliśmy o przygotowanie ofert biura podróży, które znajdują się w Posnanii. Ostatecznie grupa zdecydowała się na wyjazd do Torunia, do ośrodka Olender, w którym będzie mogła skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej – dodaje.

Posnania pomaga

Posnania chętnie angażuję się w działania charytatywne. W tym roku z okazji 25-ego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Atrium ustawiona została specjalna brama zliczająca ludzi. Każda osoba, która przeszła przez nią otrzymała czerwone serduszko i przyczyniła się do wsparcia WOŚP przez Posnanię. Akcja „Pomagasz na wejściu” była połączona z działaniami w sieci, gdzie za każde opublikowane zdjęcie w serwisie Instagram z podpisem #POSNANIAWSPIERAWOSP Posnania przekazywała kolejne środki na rzecz Orkiestry.

Razem z najemcami Posnania przekazała na licytacje atrakcyjne przedmioty, m.in. naszyjnik Lilou z dedykowanym grawerem, zdjęcie z sesji IN POSNANIA autorstwa Szymona Brodziaka, ubrania z kolekcji Edyty Górniak for NAOKO wraz z jej autografem czy scenariusz serialu „Na Wspólnej” z podpisami aktorów. Jeszcze przez dwa dni można je licytować  pod adresem www.aukcje.wosp.org.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności