Grecos

12.02.2018

Firmy z Poznania dominują wśród touroperatorów nagrodzonych podczas Tour Salonu

Trzy z pięciu firm nagrodzonych w konkursie Touroperator Roku 2017 mają swoją główną siedzibę w stolicy Wielkopolski. Grecos zajął pozycję na podium konkursu głównego. Wręczone w czasie targów Tour Salon nagrody, przyznane przez Izbę Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej, trafiły też do Biura Podróży Oskar oraz Logos Travel.

3. miejsce dla Grecosa w głównym Konkursie Touroperator Roku 2017 to utrzymanie pozycji na podium obok innych liderów polskiej turystyki – Itaki i Rainbowa.

-Od 2012 jesteśmy w pierwszej trójce tego konkursu, co jest kolejnym dowodem na to, że stawiając na wielkie greckie wakacje podjęliśmy dobrą decyzję – komentuje Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa – Grecja jest dla Polaków najbardziej popularnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów. Tylko w zeszłym roku zabraliśmy tam 180 tys. turystów. Dla Grecosa to wyróżnienie jest szczególnie ważne. Głosy w konkursie oddają przecież agenci turystyczni oceniając jakość współpracy z Touroperatorem – podkreśla Śmigielski – Zależy nam na budowaniu świetnej relacji z siecią sprzedaży, chcemy aby była ona oparta na zaufaniu i rozwijana w oparciu o nowoczesne narzędzia.

Konkurs Touroperator Roku organizuje Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej. W siódmej edycji Touroperatorem Turystyki Egzotycznej został Logos Travel, a Touroperatorem Turystyki Autokarowej – BP Oskar. Obie firmy główne siedziby, podobnie jak Grecos, mają w Poznaniu.

Rada Krajowa ITRP dodatkowo  wyróżniła wszystkie pięć biur Złotą Odznaką ITRP za wniesienie nowych trendów w rozwój polskiej turystyki wyjazdowej.

 

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad 900 tys. osób. Klienci Grecosa mogą wybierać spośród szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych propozycji usług dodatkowych: Klubu Delfinki, Klubu OPA! czy Grecos Active by Ewa Chodakowska. Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też zdobywcą prestiżowego tytuł Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

______

Kontakt dla mediów:

Adam Górczewski - Rzecznik Prasowy Grecosa

adam.gorczewski@v5group.pl

M: +48 608 554 468

T: +48 61 646 44 66

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności