Tubądzin

20.09.2019

Goście targów Warsaw Home jako pierwsi w Polsce zobaczą nowości od Ceramiki Tubądzin

Targi Warsaw Home słusznie zapracowały na miano największej i jednej z najciekawszych imprez z branży wyposażenia wnętrz w Europie Środkowo-Wschodniej. Dlatego Ceramika Tubądzin, tuż po prezentacji swoich nowości na targach Cersaie w Bolonii, pokaże je na święcie designu w Warszawie.

Ceramika Tubądzin będzie gościć na Targach Warsaw Home po raz drugi. Tym razem powiększy swoje stoisko, prezentując nowości na 110m2. Przed zwiedzającymi ponad 40 nowych wzorów, a wśród nich ponad 20 propozycji dla płytek wielkoformatowych oraz polskie premiery czterech łazienkowych kolekcji Macieja Zienia – GLEAM, LUCID, SOCRIA I SHEEN (wszystkie w formacie 33 x 90 cm).

Grupa Tubądzin. Tubądzin kontynuuje także swoją współpracę z ernestrust, firmą meblową z sektora premium. Wspólnie zaprezentują część projektu „Tubądzin Ceramic Kitchen by ernestrust” – kuchnię z kolekcji Q7, której meble zostaną obłożone wielkoformatowymi płytami gresowymi w ponadczasowej czerni, z kolekcji płytek ceramicznych Amber Vein, kreacji Macieja Zienia oraz Rust Stain marki MONOLITH.

Targi Warsaw Home, na których pokażemy nasze nowości tuż po prezentacji ich w Bolonii, to dla nas wspaniała okazja aby spotkać się z rodzimymi architektami, klientami i dystrybutorami. Ważne dla nas jest także to, że w Warszawie całe dwa dni dedykowane są klientom indywidualnym. To dla nas niepowtarzalna okazja, żeby posłuchać tych, którzy nasze płytki mają w domach, poznać ich oczekiwania i wysłuchać opinii. Cieszymy się też z ogromnej liczby nowości, które zaprezentujemy – w tym nowe kolekcje Macieja Zienia oraz marki MONOLITH, którymi będziemy starali się zaskoczyć naszych klientów – mówi Andrzej Ramel, członek zarządu Grupy Tubądzin.

Wśród nowości prezentowanych na Warsaw Home znajdą się np. płytki z kolekcji łazienkowych o wymiarach60x30 cm, takich jak Modern Pearl,Terraform, Plain Stone, Reflection czy Touch. Wszystkie one wprowadzają zupełnie nową jakość designu do polskich łazienek - z jednej strony odzwierciedlając światowe trendy, z drugiej zostawiając miejsce dla wyobraźni ich użytkowników.

Targi Warsaw Home, których czwarta edycja odbędzie się w dniach 3-6 października tobiznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się na nich producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję. Podzielone są na 5 stref: Selected Design, Selected Furniture, Deco, Kitchen & Design, Interior Finish. Ich twórczynią i dyrektorką jest Kasia Ptak, która założyła Warsaw Home Expo Sp. z o.o. – spółkę należącą do Grupy Ptak, posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji targów. Na trzeciej edycji Warsaw Home (4–7 października 2018) pojawiło się 623 wystawców, w tym 119 z zagranicy. Ekspozycje odwiedziło 67 325 osób z 65 krajów, z czego 22 223 to profesjonaliści (29% z zagranicy), m.in. architekci i dystrybutorzy. W 2017 roku wydarzenie odbyło się w trzech halach, w 2018 roku wystawcy zajęli już pięć, o łącznej powierzchni ponad 120 000 metrów kwadratowych.

 

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Firma ernestrust jest ekspertem w dziedzinie tworzenia wnętrz kuchennych w segmencie premium z 50-letnim doświadczeniem. Projektanci firmy wierzą, że kuchnia to coś więcej niż pomieszczenie – to serce domu wypełnione codziennością, ciepłem i emocjami jego mieszkańców. Wizją firmy ernestrust jest tworzenie wnętrz kuchennych dla ludzi wymagających, ceniących sobie profesjonalizm. Stawia ona na ponadczasowy design, który przez swoją użyteczność staje się elementem funkcjonalnym kuchni oraz precyzję wykonania przy użyciu najwyższej klasy materiałów, których eksperci firmy poszukują na całym świecie. Ernestrust wierzy, że połączenie tych wszystkich elementów tworzy wyjątkowe miejsce. Miejsce, od którego zaczyna się najważniejsza przestrzeń na świecie - własny dom. 0d 50 lat firma podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami jednocześnie łącząc wieloletnią tradycję z innowacyjnością. Wnętrza kuchenne oferowane przez ernestrust to połączenie wyjątkowości, indywidualizmu, nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa oraz perfekcji zachowanej w dbałości o najmniejszy szczegół i detal. www.rust.pl 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

 tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

www.tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności