Posnania

17.08.2017

Gitarowe wieczory, wycieczki rowerowe i warsztaty dla dzieci. Trwa Posnania Playground

Posnania Playground to wakacyjny cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych w przestrzeni Posnanii. W najbliższy weekend mieszkańcy miasta mogą wziąć udział w przeglądzie zespołów gitarowych, warsztatach kulinarnych oraz pojechać rowerami śladem najpiękniejszych miejskich parków.

W najbliższy weekend, 18 i 19 sierpnia na scenie przed Posnanią będzie można wziąć udział w przeglądzie zespołów gitarowych, w ramach Festiwalu Akademia Gitary. Dodatkowo dla mieszkańców miasta zagrają NatliaH oraz Duet Riffertone. Dzieci i wszystkich pasjonatów słodkości Posnania zaprasza w sobotnie przedpołudnie na warsztaty z dekorowania babeczek.

– Okres wakacji to czas, kiedy rodzice poszukują atrakcji dla swoich dzieci. Jako Posnania przygotowaliśmy wyjątkową ofertę aktywnego spędzenia czasu. Mamy zarówno atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Jestem przekonany, że w te wakacje nikt nie będzie się nudził – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. ­– Cieszę się, że do tej pory z naszej oferty skorzystało już tak wiele osób. Jest to dla nas sygnał, że nasza propozycja letnich aktywności spodobała się mieszkańcom miasta – dodaje.

Rowerem przez parki

Przez całe wakacje mieszkańcy miasta mogli wziąć udział w pięciu tematycznych rajdach rowerowych, w trakcie których przejechali m.in. szlakiem symboli architektonicznych miasta, słynnych poznanianek czy architektury przemysłowej.  W najbliższą niedzielę wyruszy ostatnia tematyczna wycieczka szlakiem najpiękniejszych miejskich parków.

Po drodze uczestnicy zobaczą i poznają historię Parku Sołackiego, Parku Chopina, Ogrodu Botanicznego czy Cytadeli. Rajd wyruszy o godzinie 11:00 z alei Komedy (wejście od strony ronda Rataje). Na wycieczki rowerowe obowiązuje rejestracja pod adresem wycieczki@posnania.eu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o wakacyjnym projekcie Posnanii można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności