Grecos

21.11.2019

Grecos Touroperatorem Roku

Grecos znalazł się w gronie czterech firm z tytułem Touroperator Roku. Nagrody przyznała Izba Turystyki RP. Statuetki pierwszy raz wręczono w czasie TT Warsaw.

Izba Turystyki RP wręczyła w Warszawie tytuły Touroperatora Roku. Grecos uzyskał ten tytuł zajmując 3. miejsce w głosowaniu agentów zrzeszonych w IT RP. Na 2. miejscu wskazano firmę Coral Wezyr, a w głosowaniu najwięcej głosów zdobyły Itaka i Rainbow.

Głosujący mogli przyznawać punkty najlepszym swoim zdaniem organizatorom wyjazdów turystycznych biorąc pod uwagę pięć kryteriów. Agenci oceniali liczbę sprzedanych miejsc dla danego touroperatora i największy obrót, działalność przedstawicieli terenowych, system rezerwacyjny i stronę www, szeroko rozumianą pomoc dla agentów (m.in. szkolenia, study toury i pomoc w trudnych sytuacjach)  oraz wypłatę i wysokość prowizji. Powyższe kryteria ujmują najważniejsze aspekty współpracy z touroperatorem. Dodatkowo pierwszy z nich jest głosem klientów, bo pokazuje które oferty znajdują największe zainteresowanie.

Do tej pory tytuły Touroperatora Roku były przyznawane w czasie targów Tour Salon w Poznaniu. Nagrody za rok 2019 są pierwszymi wręczonymi w trakcie uroczystego otwarcia TT Warsaw.

 

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad milion osób. Klienci Grecosa mogą wybierać spośród szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych propozycji usług dodatkowych: Klubu Delfinki czy Klubu OPA! Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też dwukrotnym zdobywcą prestiżowego tytułu Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

______

Kontakt dla mediów:

Adam Górczewski - Rzecznik Prasowy Grecosa

adam.gorczewski@grecos.pl

M: +48 608 55 44 68

T: +48 61 646 44 66

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności