Grecos

31.10.2019

Grecos zaprosił swoich agentów na Kretę

Nagrody, szkolenia i rozrywka – to najważniejsze punkty programu Grecos Adventure. Specjalista od wielkich greckich wakacji podziękował swoim agentom za współpracę w sezonie 2019 zapraszając ich na królową greckich wysp. Pięć dni na Krecie to był czas zarówno na oficjalne spotkania, jak i na nieformalne rozmowy.

Na największą grecką wyspę przyleciało 164 przedstawicieli biur podróży oferujących wakacje z Grecosem. Specjalista od wakacji w Grecji przygotował dla nich program, który był podziękowaniem za udany rok 2019. Razem z lokalnymi partnerami Grecos odsłonił przed polskimi agentami wyjątkowe smaki Grecji, zabrał w rejs wzdłuż wybrzeża Krety i zorganizował możliwość wspólnej zabawy, także przy lokalnej muzyce.

-Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywają nasi partnerzy – podkreśla Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa – Dlatego Grecos Adventure to dla nas najprzyjemniejszy obowiązek w roku. Obowiązek, bo nie wyobrażam sobie października bez tego spotkania, na którym mówimy „Dziękujemy”. W tym roku powiedzieliśmy to szczególnie głośno, bo po słabszym sezonie 2018 wróciliśmy na ścieżkę wzrostu i wiemy jak duża w tym zasługa agentów – podsumowuje Śmigielski.

Grecos zorganizował w sezonie 2019 wakacje dla 180 tysięcy klientów.

-Wiele nowych hoteli w ofercie, dobra sytuacja ekonomiczna kraju, czyli i naszych klientów oraz stabilny obecnie rynek touroperatorów pozwalają nam liczyć, że w przyszłym roku obsłużymy 200 tysięcy klientów – zapowiada Wojciech Skoczyński, prezes Grecosa – Nie zrobimy tego bez partnerów przekonanych, że nasza oferta w Grecji jest na najwyższym poziomie.

Dlatego w czasie Grecos Adventure nie zabrakło prezentacji nowości na sezon 2020. Punktem kulminacyjnym była natomiast uroczysta gala Grecos Awards, podczas której Wojciech Skoczyński i Janusz Śmigielski wręczyli statuetki i nagrody za sprzedaż sezonu 2019 (dla Najlepszego Autoryzowanego Agenta, Najlepszego Agenta i Debiut Roku), za F!RST DEAL! 2020 (Najlepszy Agent w kategoriach Sprzedaż i Upselling) oraz dla Partnerów Strategicznych, który to tytuł trafił do Wakacje.pl i TravelPlanet.pl. Wyróżnieni zostali: Sun Way Travel (Słupsk), Happy Holiday (Poznań - Suchy Las), Travel Market (Kraków), Happy Travel (Gdańsk), Fostertravel.pl (Warszawa), Okno Na Świat (Warszawa), Halowakacje.com (Lublin), Holiday (Tychy), Stela Travel (Cieszyn), Sfinks (Skrzyszów), Jamajka (Swarzędz), Max (Racibórz) i Holiday Box (Leszno).

Miejscem tegorocznego Grecos Adventure była Ostria Beach Resort&Spa. To hotel, który do oferty Grecosa trafił w sezonie 2019, z miejsca stając się bestsellerem. Na kolejny rok touroperator oferuje jeszcze więcej pokoi w tym pięciogwiazdkowym hotelu.

 

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad milion osób. Klienci Grecosa mogą wybierać spośród szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych propozycji usług dodatkowych: Klubu Delfinki czy Klubu OPA! Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też dwukrotnym zdobywcą prestiżowego tytułu Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

______

Kontakt dla mediów:

Adam Górczewski - Rzecznik Prasowy Grecosa

adam.gorczewski@grecos.pl

M: +48 608 55 44 68

T: +48 61 646 44 66

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności