Tubądzin

03.11.2020

Grupa Tubądzin partnerem konferencji Well-Being Design

Konferencja online, która odbędzie się już 5 listopada przeznaczona jest m.in. dla architektów wnętrz oraz studentów architektury i wzornictwa. Skupi się na projektowaniu w erze (post)pandemicznej i postara znaleźć odpowiedzi na pytania o to czym jest dobrostan użytkowników oraz jakich nowych narzędzi potrzebują architekci, by go kreować.

Konferencja Well-Being Design odbędzie się online 5 listopada i rejestrować na nią można się pod adresem: https://well-being.urzadzamy.pl/ Udział w wydarzeniach online jest bezpłatny.

Grupa Tubądzin została partnerem konferencji, a Ewa Kryszkiewicz, psycholog biznesu, Development and Cooperation with Architects Manager w Grupie Tubądzin wygłosi prelekcję pt. „Efektywność osobista architekta w świecie postępujących zmian, w tym zmiany w oczekiwaniach klientów”

Każdy dzień w życiu architekta czy projektanta wypełniony jest tematami odbiegającymi od samego procesu twórczego. Presja czasu i oczekiwania świata zewnętrznego bardzo często powodują koncentrację wyłącznie na „tu i teraz”. To niestety może prowadzić do obniżonej efektywności, przy wyższych oczekiwaniach klientów. Paradoks zamkniętego koła dostępnych informacji staje się mapą przekonań o świecie i źródłem generowania powtarzalnych, choć nieskutecznych zachowań. Podczas naszego spotkania pochylę się nad niezbędnymi kompetencjami ludzi proaktywnych, tych którzy osiągają, ważne dla nich samych i dobrze postawione cele. Porozmawiamy o dobrym przygotowaniu psychologicznym i wewnętrznej odporności,
o złodziejach naszej energii i nawykach myślowych ograniczających dostęp do skutecznych rozwiązań. Czyli o źródłach efektywności osobistej. – zapowiada swoje wystąpienie Ewa Kryszkiewicz

Konferencja organizowana jest przez trzy tytuły wnętrzarskie Grupy ZPR Media: „Dobre Wnętrze”, „M jak Mieszkanie” i „Moje Mieszkanie”. Redaktorki naczelne każdego z tytułów zaprosiły do podzielenia się wiedzą w postaci wykładów i udziału w dyskusjach panelowych ekspertów z wybranych dziedzin: architektów, projektantów, przedstawicieli wiodących firm w branży. Wszystkie spotkania poświęcone będą dobrostanowi fizycznemu i emocjonalnemu użytkowników, architekturze, meblom, materiałom wykończeniowym przyjaznym człowiekowi i środowisku, domom przyszłości oraz wykorzystywanym w nich zaawansowanym technologiom. Słowa klucze, które towarzyszyć będą panelistom to zmiana i elastyczność. Rzeczywistość 2020 r. pokazała bowiem jak szybko umiemy, ale i potrafimy dostosowywać się do nagłych i nieprzewidzianych zmian w naszej rzeczywistości, zarówno domowej, jak i zawodowej. Przekonaliśmy się, że zmiany wymaga także sposób myślenia o funkcjach architektury i przestrzeni w których się poruszamy – zaczęły one bowiem spełniać wiele, innych niż dotychczas, ról. A to z kolei oznacza nowe zadania dla twórców i kreatorów przestrzeni, obiektów i wnętrz. Bogaty program konferencji i towarzyszące jej warsztaty jest odpowiedzią i próbą nazwania przemian zachodzących obecnie w branży.

Szczegóły konferencji Well-Being Design: https://well-being.urzadzamy.pl/

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od ponad 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:
Agata Grenda
rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin
tel. kom. + 48 608 558 405
agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności