Tubądzin

31.07.2020

Grupa Tubądzin sponsorem klubu sportowego KS Warta Sieradz

  210 tysięcy złotych przekaże sieradzkiemu klubowi sportowemu Grupa Tubądzin - czołowy, polski producent płytek ceramicznych. 150 tysięcy zasili konto klubu, a 60 tysięcy trafi do Akademii Piłkarskiej. Podpisanie umowy odbyło się dzisiaj na stadionie Warty w Sieradzu w towarzystwie władz miasta - Prezydenta Miasta - Pawła Osiewały i jego zastępcy Rafała Matysiaka.

Umowa z Grupą Tubądzin jest kolejnym etapem współpracy firmy z klubem. Po uroczystości, w której wziął udział założyciel i właściciel Grupy Tubądzin, Andrzej Wodzyński, rozegrano towarzyski mecz pomiędzy przedstawicielami sponsorów klubu a Zarządem KS Warta Sieradz.

Z dumą będziemy wspierać Wartę Sieradz i Akademię Piłkarską - mówi Andrzej Wodzyński. Liczymy na to, że nasze zaangażowanie będzie impulsem do dalszego rozwoju Klubu oraz pomoże młodym piłkarzom z Akademii w rozwoju ich kariery i spełnianiu marzeń. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, które jest dewizą firmy Tubądzin, jest bowiem także nieodłącznym elementem codzienności sportowca. Bez nieustannego rozwoju, podejmowania odważnych decyzji i wytrwałości w realizacji swoich pasji, osiągnięcie sukcesu jest praktycznie niemożliwe. Inwestowanie w ludzi oraz ich przyszłość jest tym, w co wierzymy i co jako Grupa Tubądzin chcemy wspierać, szczególnie w trudnych czasach - dodaje Wodzyński.

Oprócz przekazania środków pieniężnych Grupa Tubądzin ma też plany zaangażowania jako Ambasadora swojej współpracy z Akademią Piłkarską, Bartosza Bosackiego – byłego wielokrotnego reprezentanta Polski i uczestnika Mistrzostw Świata w 2006 roku w Niemczech.

Tubądzin angażuje się także w lokalne projekty i ważne inicjatywy, a od początku trwania pandemii intensywnie wspiera szpitale i placówki w całym kraju. Do tej pory firma przekazała ponad 30 000 maseczek chirurgicznych i blisko 1 500 przyłbic, zakupiła także dwa respiratory reanimacyjno-transportowe na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu.

Pandemia koronawirusa nie powstrzymała też firmy przed realizowaniem wielkich inwestycji. Obecnie finalizowana jest rozbudowa centrum logistycznego w Ozorkowie, wraz z nowoczesnym, zautomatyzowanym magazynem kompletacyjnym. Inwestycja o wartości 80 milionów złotych pozwoli znacznie przyspieszyć procesy logistyczne, co ostatecznie przełoży się na skrócenie czasu realizacji zamówień.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności