Tubądzin

20.03.2019

Industrialna kolekcja Brave i nowe możliwości zdobienia ściany

Płytki Tubądzin z kolekcji Brave można układać tradycyjnie lub w modną jodełkę oraz dowolnie łączyć z większymi formatami. Gama dekoracyjnych wzorów - od surowej, klasycznej prostoty, po modny efekt rdzy z patyną – sprawdzi się niezależnie od rozmiaru łazienki.

Kolekcja Brave to trzy kierunki kolorystyczne płytek, w pięciu wzorach każdy. Grafitowe niczym blacha Brave Iron harmonijnie współgrają z jasnymi, gładkimi płytkami, np. Brave White. Z kolei Brave Rust, jakby poryte patyną, dają efekt rdzy i doskonale pasują do wszelkich miedzianych dodatków. Wreszcie jasno-szare płytki Brave Platinum pozwalają na stworzenie klasycznie eleganckiej łazienki, a ich srebrzyste, połyskujące struktury dobrze komponują się z nieszablonowymi dodatkami.

Inspiracją dla powstania kolekcji były industrialne wnętrza oraz materiały naruszone zębem czasu – blacha, aluminium, metal itp. Do niedawna trudno było sobie wyobrazić podobne zestawienie w polskiej łazience, jednak harmonijne kolorystycznie dodatki (miedź,  patyna) czy też przeciwnie - pozostające w kolorystycznym kontraście (przybrudzona biel lub intensywny antracyt), pozwalają osiągnąć efekt przestrzeni ze zdecydowanym charakterem.

Wszystkie płytki ścienne w kolekcji mają wymiary 45 x 15 cm, grubość 8 mm, a ich ceny zaczynają się od 69,86 zł za m2.  Można prezentować je na ścianie w różnych układach, z których tzw. jodełka cieszy się nieustanną popularnością. Dzięki temu prostemu zabiegowi kompozycyjnemu jesteśmy w stanie uzyskać efekty atrakcyjnych patchworków na ścianie. Upodobanie klientów do tej formy prezentacji płytek wynikać może także z ciągłego poszukiwania przez nich rozwiązań, które nadadzą łazience elegancji i szyku. Ponadto, płytki ułożone w tzw. jodełkę powiększają i podwyższają optycznie ścianę.

Różnorodne struktury płytek oraz ich dekoracyjny charakter sugerują aby zestawiać je z większymi płytkami o spokojnej, jednolitej grafice.

Więcej zdjęć, specyfikacja techniczna: https://www.tubadzin.pl/collection/653

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności