Grecos

05.03.2019

Jacek Socha w Grecosie

Jacek Socha został szefem działu contractingu w Grecosie. Menedżer od 20 lat związany z turystyką wraca do kontraktowania. Jego zespół będzie pracował z zagranicznymi partnerami touroperatora specjalizującego się w organizacji wakacji w Grecji.

Jacek Socha pokieruje zespołem, którego zadaniem jest kontraktowanie bazy hotelowej. Dział contractingu zajmuje się też negocjowaniem umów handlingowych z lokalnymi agentami. Do tej pory kontraktowanie było w zakresie działu produktu, wyspecjalizowany zespół został wyodrębniony wraz z przyjściem Sochy.

- Decyzja o tej współpracy wynika z naszego dążenia do nieustannego wzmacniania załogi i dopasowywania struktury do naszej rosnącej skali działania – mówi prezes Grecosa Wojciech Skoczyński – Z dotychczasowej współpracy z Jackiem Sochą mam tylko dobre doświadczenia i cenię jego profesjonalizm. Chcemy konkurować na rynku turystycznym, coraz lepiej spełniając ich oczekiwania, dlatego stawiamy na najlepszych ludzi. Do tego, co bardzo istotne, Jacek podziela naszą pasję do Grecji – uzupełnia Skoczyński.

Socha zaczynał w firmach turystycznych, gdzie był odpowiedzialny przede wszystkim za kontraktowanie bazy hotelowej dochodząc do pozycji dyrektora produktu. W 2016 przeszedł do czarterowej linii lotniczej Small Planet. Tam najpierw stworzył i zarządzał projektem sprzedaży bezpośredniej biletów czarterowych, a potem został dyrektorem całej sprzedaży i negocjował umowy z touroperatorami.  

- Bardzo się cieszę, że po pracy u przewoźnika czarterowego wracam do obszaru, w którym czuję się najlepiej i w którym mam największe doświadczenie – mówi Jacek Socha, szef działu contractingu w Grecosie – Będę wykorzystywał moją wiedzę i wypracowane we wcześniejszych latach relacje z greckimi kontrahentami, żeby oferta Grecosa była jeszcze lepsza.

Socha zaczął pracę dla touroperatora 25 lutego.

 

Grecos to touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad milion osób. Klienci Grecosa mogą wybierać z szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych propozycji usług dodatkowych: Klubu Delfinki czy Klubu OPA! Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też zdobywcą prestiżowego tytułu Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

______

Kontakt dla mediów:

Adam Górczewski - Rzecznik Prasowy Grecosa

adam.gorczewski@grecos.pl

M: +48 608 55 44 68

T: +48 61 646 44 66

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności