Komputronik

25.03.2020

Jak zorganizować domową klasę? Elektroniczny niezbędnik każdego ucznia i studenta

Trwająca pandemia koronawirusa paraliżuje prace wielu firm, szkół i uczelni. W obawie o zdrowie i bezpieczeństwo placówki edukacyjne pozostaną zamknięte przynajmniej do Wielkanocy. Nie oznacza to, że uczniowie i studenci mają wakacje, tylko muszą uczyć się z domu. Jak zorganizować domową klasę i w co ją wyposażyć?

Specjalnie dla swoich klientów Komputronik przygotował specjalny pasaż Nauka z domu, w którym znaleźć można elektroniczny niezbędnik każdego ucznia, studenta czy freelancera, który jest zmuszony do pracy lub nauki z domu.

W co najlepiej się wyposażyć, żeby móc efektywnie spędzić czas w domu? Pierwszym wyborem na pewno jest wydajny laptop, który umożliwi odrabianie lekcji online, przygotowanie prezentacji czy tekstów, a także zapewni kontakt z nauczycielami, którzy przez e-dzienniki wysyłają zadania uczniom i ich rodzicom. Przy wyborze laptopa warto zwrócić uwagę na kamerę, a także wybrać słuchawki z mikrofonem, które pozwolą na prowadzenie telekonferencji i kontakt ze światem.

Dla osób, które wolą pracować na dużym ekranie Komputronik wyselekcjonował najlepsze monitory, które ułatwią pracę i podniosą jej komfort. Dodatkowo warto też rozważyć zakup drukarki, urządzenia wielofunkcyjnego wyposażonego w skaner czy niezbędnego oprogramowania, dzięki czemu bez wychodzenia z domu będziemy mogli zrealizować wszystkie zadania.

W przygotowanej ofercie można znaleźć także smartfony i tablety, które pozwalają pracować z każdego miejsca – salonu czy kuchni, a także będą doskonałym narzędziem – mobilnym i lekkim – gdy już wszyscy ponownie będą mogli wrócić na uczelnie.

Mamy świadomość, że w obecnej sytuacji wszyscy martwią się nie tylko o zdrowie, ale także o pracę, dlatego nasi klienci mogą kupić potrzebny sprzęt już teraz, a płatność rozłożyć na raty 0%. Pomimo przymusowego zamknięcia części naszych salonów wynikającego z trwającej pandemii, wszyscy klienci mogą swobodnie korzystać z naszego sklepu internetowego, który od kilkunastu dni notuje kilkudziesięcioprocentowy wzrost odwiedzin. Z naszych analiz wynika, że część klientów już wcześniej pomyślało o zorganizowaniu domowego biura, ponieważ, jednymi z najczęściej kupowanych produktów są laptopy, tablety, monitory oraz akcesoria komputerowe - mówi Marcin Mordak, Dyrektor Sprzedaży Usług w Komputronik

W pasażu można znaleźć nie tylko najpotrzebniejsze urządzenia, ale także rabaty sięgające nawet kilkunastu procent. Raty RRSO 0% obowiązują przy zakupie wybranych produktów. W najbliższych dniach Komputronik uruchomi kolejne rozwiązania, które ułatwią zakup wybranych produktów.

Komputronik przygotował także promocyjną ofertę dla wszystkich, którzy pracują zdalnie, a także niezbędnik domatora, w którym znaleźć można sprzęt i rozwiązania, które umilą pobyt w domu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności