Posnania

14.10.2016

Już w najbliższą środę Eva Longoria otworzy Posnanię!

Niecały tydzień pozostał do otwarcia nowego miejsca lifestylu i zakupów na mapie Wielkopolski – Posnanii. Już 19 października pierwsze zakupy zrobi tam m.in. Eva Longoria, gwiazda światowego kina, wyróżniona w słynnej Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Posnania to 100 tysięcy m2, na których każdy znajdzie kreację dla siebie. Kolekcje polskich oraz zagranicznych projektantów dostępne będą w kilkuset butikach i sieciowych sklepach odzieżowych. Otwarcie Posnanii uświetni swoją obecnością Eva Longoria, znana m.in.
z serialu Gotowe na wszystko, która specjalnie tego dnia przyleci do Polski.Podczas uroczystej gali aktorka rozstrzygnie wyjątkowy konkurs Dress for the Star. Zaprojektuj sukienkę dla Gwiazdy, w którym udział wzięło niemal 90-ciu młodych polskich projektantów mody. Do finału dotarła piątka, a ich zadaniem jest zaprojektować wyjątkową wieczorową suknię dla hollywoodzkiej gwiazdy.

Obok prezentacji konkursowej kreacji, podczas otwarcia Posnanii Eva Longoria przedstawi swoją własną kolekcję stworzoną dla ekskluzywnej marki The Limited – dodatki do wszystkich strojów również będą pochodziły z butików zlokalizowanych w Posnanii.

Centrum swoje otwarcie świętować będzie przez trzy dni – od 19 do 22 października. Przez cały ten czas trwać będzie Gala & Posnania Shopping Night, a na gości czekać będą wyjątkowe obniżki cen w kilkuset sklepach. Już 20 października ruszy też własny kanał telewizyjny Posnania Live - na scenie i przed kamerami pojawią się polskie gwizdy sceny, ekranu oraz blogerzy. Jessica Mercedes, Iza Miko, Basia Kurdej-Szatan,
Mezo i wielu innych, przetestują szereg innowacyjnych usług podnoszących komfort zakupów, m.in. handsfree shopping, konsultacje profesjonalnych stylistów, czy rezerwację biletów na wydarzenia kulturalne.

W sobotę 22 października, atrakcje zakończy koncert Grzegorza Hyżego.

 

Kontakt dla mediów:

Martyna Kotkowska |Walk PR

email: martyna.kotkowska@walk.pl

mobile: +48 519 020 080


O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce zakupu i lifestylui największa inwestycja handlowa realizowana obecnie w Polsce i Europie Środkowej o wartości 1,2 mld zł. Jesienią 2016 r., na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni handlowej kompleksową ofertę zaprezentuje 300 lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych marek, w tym 40 wielko i średnio powierzchniowych sklepów, 220 butików, 40 restauracji i kawiarni.

Posnanię wyróżni również ponadstandardowa obsługa klienta i liczne usługi oparte na nowych technologiach. Posnania jest pierwszym obiektem handlowym na świecie zaprezentowanym w technologii wirtualnej rzeczywistości (virtual reality).

Posnania posiada również prestiżowy certyfikat BREEAM Interim z oceną ,,very good”, świadczący o energooszczędności obiektu i dbałości o środowisko. Budowie obiektu towarzyszy modernizacja okolicznych ulic. Koszt inwestycji w rozwój infrastruktury drogowej i uzbrojenie niezagospodarowanego dotąd terenu o powierzchni 60 hektarów sięgnie ponad 100 mln zł.

We wrześniu 2015 r. Posnania została uznana za jedną z najlepszych inwestycji handlowych w Europie i otrzymała prestiżową rekomendację organizatorów tegorocznej edycji konkursu „The European Property Awards” odbywającego się w Londynie.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności