Tubądzin

29.10.2019

Kolekcja Inpoint – skandynawski styl w nowoczesnym wydaniu

Wraz z nadejściem jesieni poszukujemy kontaktu z ciepłem natury, także w łazience, która jest miejscem relaksu i ładowania akumulatorów jednocześnie. Kolory i faktury naturalnego drewna, przełamane czarną nowoczesną mozaiką pociętą bursztynowymi żyłami to idealna opcja na ten sezon. Nie tylko do łazienki!

Kolekcja Inpoint to jedna z najnowszych propozycji płytek w rozmiarze 30 x 60 cm, których premiera odbyła się na targach Cersaie w Mediolanie. Kolekcja pokazana została także podczas Warsaw Home, gdzie spotkała się z dużym uznaniem tych zwiedzających, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę. Niezwykłe w tej kolekcji jest to, że dzięki swojemu designowi, świetnie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale też w salonie, czy w pokojach gościnnych.

Drewnopodobne płytki w kolorach ciepłego, cieniowanego brązu występują w tej kolekcji w dwóch podstawowych wariantach – naturalnego, matowego drewna (płytka ścienna INPOINT, 598 x 298 mm, cena: 103,94 zł za m2) oraz trójwymiarowej struktury INPOINT STR. W tej ostatniej autorzy kolekcji wykorzystali kształt szewronu, tworząc bardzo oryginalną optycznie (oraz w dotyku!) powierzchnię, która w pełni ujawnia się w bliskim kontakcie z płytką.

Ponieważ jednak trendy na 2020 r. kierują się w stronę przepychu i luksusu, również w tej kolekcji znajdziemy ekscentryczny akcent. Dekoracyjna mozaika w kształcie czarnych polerowanych trójkątów, pozwoli złamać jasny, skandynawski styl. Nieregularne, bursztynowe krótkie żyłki przecinające płytkę sprawiają, że staje się ona nieco vintage, a jej nieregularny kształt pozwala na różne możliwości układania.

Mozaika świetnie sprawdza się zarówno z białą, jak i drewnopodobną płytką. Może wypełnić całą ścianę lub stanowić jedynie wyrazisty dodatek do jasnej i ciepłej przestrzeni.

Jeśli zależy nam na bardziej dyskretnym akcencie przełamującym skandynawskie, jasne odcienie, projektanci kolekcji proponują czarną, połyskującą listwę ścienną INPOINT, o wymiarach 598 x 39 mm (cena: 21,89 zł za sztukę). Komponuje się ona harmonijnie z każdym elementem kolekcji, nadając przestrzeni klasyczny, elegancki sznyt.

W kolekcji INPOINT znajdziemy także białą matową płytkę ścienną (ALL IN WHITE, wymiary: 598 x 298 cm; cena: 103,94 zł za m2), oraz dwie płytki gresowe na posadzki. W zależności od tego, którą wybierzemy, projektowane przez nas pomieszczenie może być zarówno jasną, przytulną przestrzenią (biała płytka gresowa UNIT PLUS WHITE, wymiary 598 x 298 mm, cena 124,85 zł za m2), jak i wyróżniać się ciemną posadzką  płytka gresowa INPOINT, wymiary 598 x 298 mm, cena 69,92 zł za m2), o wyglądzie starzonego drewna, nieco nierównomiernie pomalowanego czarną farbą.

 

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności