Tubądzin

04.04.2019

Kolekcje Ceramiki Tubądzin na targach Coverings 2019 na Florydzie

W dniach 9-12 kwietnia 2019 r. odbędą się targi płytek ceramiki i kamienia naturalnego, jednej z najstarszych i najważniejszych imprez w branży wykończeniowej w USA. Grupa Tubądzin zaprezentuje na nich swoje najnowsze kolekcje.

Ponadto pracownicy Grupy Tubądzin wezmą udział w bardzo nietypowym wyścigu!

Targi Coverings 2019. The Global Tiles and Stone Experience w Orlando na Florydzie są dokładnie tym, na co wskazuje ich nazwa – czterodniowym doświadczeniem związanym z najnowszymi trendami, inspiracjami, edukacją oraz networkingiem branży płytek ceramicznych i kamienia naturalnego z całego świata. Na targach wystawia się ok. 1100 firm, a odwiedza je rocznie ponad 26 tysięcy zwiedzających – profesjonalistów oraz inwestorów. Targi oferują ponad 50 wydarzeń edukacyjnych – paneli, spotkań z ekspertami, prezentacji nowości produktowych.

Na stoisku Grupy Tubądzin znaleźć będzie można m.in. kolekcje: Cielo e Terra Doroty Koziara, najnowsze kreacje Macieja Zienia (Grey Pulpis, Specchio Carrara, Amber Vein i Black Pulpis) oraz kolekcje marki Tubądzin (House of Tones) oraz MONOLITH (Persian Tale).

Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Grupy Tubądzin: Udział w międzynarodowych imprezach targowych to jeden z priorytetów naszej firmy w najbliższych latach. Zdajemy sobie sprawę, że aby śledzić najnowsze trendy musimy znaleźć się w ich centrum, a światowe imprezy targowe dają taką możliwość. Wiemy jednak także, że dzięki produktom z otwartej przez nas w 2016 r. najnowocześniejszej fabryce w Europie Środkowo-Wschodniej, a zwłaszcza linii Continua+ nie ustępujemy jakością zagranicznej konkurencji, a wręcz często ją przewyższamy. Bogaty asortyment naszych płytek, niepowtarzalne wzornictwo i  współpraca z wybitnymi artystami spowodują że oferta Grupy Tubądzin dla konsumentów z Ameryki Północnej  będzie bardzo atrakcyjna.

13 kwietnia, po zakończeniu targów, przedstawiciele Grupy Tubądzin wezmą udział w unikatowym biegu, którego organizatorzy – oprócz zapewnienia uczestnikom niezapomnianej rozrywki – wspierają organizacje G.Club USA, promującą aktywność fizyczną, zaangażowanie młodzieży w gimnastykę artystyczna i akrobatykę oraz edukację prozdrowotną. The Great Inflatable Race to wyścig przez ogromne, dmuchane przeszkody i pierwsza tego typu impreza na świecie, powstała w 2012 r. (więcej: www.thegreatinflatablerace.com)

Grupa Tubądzin od lat wspiera działania sportowe i edukacyjne lokalnej społeczności  (klub siatkarski Volley MOSiR Sieradz, oraz piłkarski KS „Warta” Sieradz), dlatego udział w tym wydarzeniu traktuje jaką swoją cegiełkę w podobnych działaniach zagranicznych partnerów. A także sportową atrakcję po intensywnym czasie nawiązywania kontaktów handlowych i biznesowych podczas targów Coverings 2019.

 

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin, tel. kom. + 48 608 558 405, agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności