Tubądzin

09.04.2019

Kolory Wielkanocy w kolekcjach Ceramiki Tubądzin

Święta Wielkanocne to niezliczone kolorowe tradycje – w zależności od kraju. Kolekcja Colour marki Tubądzin to 10 najmodniejszych wariantów kolorystycznych płytek. Każdy znajdzie w niej propozycję wiosennej odnowy – od pięknych pudrowych pasteli, przez intensywne kontrasty czerni i bieli, aż po powracający do mody brąz.

Polska Wielkanoc to wielobarwne ozdoby na stołach, kolorowe mazurki i fantazyjne pisanki. A także śmigus dyngus i palmy wielkanocne oraz piękne koszyczki ze święconką.

Warto spojrzeć na kilka świątecznych tradycji ze świata, związanych z wiosenną odnową. Wielkanocna parada w Nowym Jorku to festiwal kolorowych kapeluszy, tzw. Easter bonnet, odwołujący się do angielskiej tradycji noszenia nowych ubrań na wiosnę, jako symbolu odrodzenia i zmian – duchowych i związanych z porą roku. Każdej wiosny odbywa się wiele konkursów na najpiękniej udekorowane głowy, a na barwnych kapeluszach znaleźć można wszystkie wielkanocne symbole.

Z kolei Grecy na wyspie Korfu w Niedzielę Wielkanocną symbolicznie wyrzucają przez okna gliniane garnki i naczynia, także odwołując się do tradycji wiosennych porządków i powitania wiosny.

Ceramika Tubądzin wiosnę wita kolekcją Colour. Dziesięć wariantów kolorystycznych płytek podstawowych, zostało uzupełnionych o kwadratowe płytki strukturalne i dekory ścienne. Produkty dostępne są w dwóch wariantach bieli, odcieniach wanilii,szarości,niebieskiego,miętowego,popielatego,mocca,czerni i różu. Wszystkie charakteryzują się pastelowymi, nasyconymi kolorami, cechującymi się niezwykłą głębią barw.

W kolekcji znajdują się nie tylko stonowane, eleganckie, pastelowe zestawy płytek, ale też propozycje dla tych, którzy na wiosnę pragną bardziej dynamicznych zmian. Połączenie bieli i czerni, to ponadczasowy zestaw, który dobrze komponuje się w łazience – bez względu na jej rozmiar. Daje też wiele możliwości na stworzenie unikalnych kompozycji aranżacyjnych.

Płytki dostępne są w bardzo lubianym przez klientów formacie 30x75 cm, uzupełniając tym samym szeroką ofertę firmy  w zakresie tego wymiaru.

Ceny płytek zaczynają się od 101,50 zł za m2.   

 

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności