Komputronik

19.11.2019

Kanał Komputronik Gaming z prestiżowym wyróżnieniem!

Komputronik Gaming otrzymał prestiżowe wyróżnienie od YouTube za przekroczenie 100 000 subskrypcji na swoim kanale.

Komputronik Gaming to grupa entuzjastów gier i świata gamingowego. Jej głównym celem jest promocja e-sportu oraz gamingu w Polsce. Ekipę Komputronik Gaming tworzy ponad sto tysięcy subskrybentów. Na jej czele stoją: Piotr „Oparler” Janus oraz Arkadiusz „Radyjko” Popiel. Wspomaga ich grupa realizacyjna oraz współpracująca z nimi siatka streamerów.

Piotr „Oparler” Janus jest głównym koordynatorem i pomysłodawcą Komputronik Gaming. Zajmuje się także reżyserią i produkcją materiałów dostępnych na kanale. Prywatnie jest pasjonatem Heroes of the Storm. Arkadiusz „Radyjko” Popiel to profesjonalny konferansjer oraz eventowiec. Swoją przygodę w e-sporcie rozpoczął od grania i komentowania rozgrywek League of Legends dla Electronic Sports League i Polsat Sport News.

Idea Ekipy Komputronik Gaming narodziła się w naszych głowach już kilka lat temu. Ponieważ sami jesteśmy nałogowymi graczami, zawsze chcieliśmy zebrać grono osób o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstała idea tworzenia treści interesujących szczególnie fanów gier komputerowych oraz zrzeszenia ich pod jednym szyldem. Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy pokazuje nam, że to co robimy spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem. Będziemy dalej zachęcać wszystkich do zgłębienia świata e-sportu i angażowania się w nasz kanał gamingowy - tłumaczy Piotr Janus, brand manager Komputronik Gaming


Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności