Posnania

12.01.2017

Pomaganie nigdy nie było tak łatwe! Każde odwiedziny Posnanii to wsparcie dla WOŚP

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Posnania z tej okazji przygotowała specjalną akcją, w ramach której przekaże na konto Fundacji środki za każdą osobę, która w niedzielę pojawi się w obiekcie i przejdzie przez specjalną bramę. Posnania wraz z najemcami przekazała również atrakcyjne przedmioty na licytacje, które odbędą się w CK Zamek.

W Atrium, przy wejściu głównym od strony ulicy Kórnickiej, ustawiona zostanie specjalna brama zliczająca ludzi. Każda osoba, która przejdzie przez nią otrzyma czerwone serduszko i przyczyni się do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Posnanię. – W tym roku po raz pierwszy gramy z Orkiestrą. Za każdą osobę, która przyjdzie do Posnanii i przejdzie przez bramę przekażemy na rzecz Fundacji 10 groszy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Mam nadzieję, że wszyscy razem przyczynimy się do uzbierania jak największej kwoty – dodaje. Obok bramy ustawiony zostanie zegar zliczający uczestników akcji i pokazujący na bieżąco uzbieraną kwotę.

Posnania wesprze Orkiestrę również przez działania w wirtualnym świecie. Za każde opublikowane zdjęcie w serwisie Instagram z podpisem #POSNANIAWSPIERAWOSP, na konto Fundacji trafi kolejne 50 groszy.

Po raz pierwszy, po raz drugi, sprzedane!

Wraz ze swoimi najemcami Posnania przekazała na licytacje dwadzieścia przedmiotów, z których dochód pomoże dzieciom i seniorom. W CK Zamek będzie można wylicytować m.in. naszyjnik Lilou, ubrania z kolekcji Edyty Górniak for NAOKO wraz z jej autografem, scenariusz serialu „Na Wspólnej” z podpisami aktorów, czy zdjęcia z sesji IN POSNANIA autorstwa Szymona Brodziaka z jego dedykacją. Pierwsze licytacje rozpoczną się ok. godz. 16 w CK Zamek i potrwają aż do kulminacyjnego momentu Finału – Światełka do Nieba.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności