Posnania

22.09.2017

Instrukcja obsługi faceta. Kolejne Spotkanie z Sensem w Posnanii

30 września, w kinie Helios w Posnanii, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Spotkań z Sensem. Gościem specjalnym będzie Katarzyna Miller – psycholog, felietonistka i autorka wielu poradników, która zdradzi tajniki komunikacji damsko-męskiej.

Spotkania z Sensem, to kilka kolejnych spotkań z wyjątkowymi kobietami świata mediów, które nauczą uczestników radzić sobie w trudnych życiowych sytuacjach. – Do współpracy zaprosiliśmy kobiety znane z środków masowego przekazu, które są nie tylko znakomitymi dziennikarkami, ale przede wszystkim trenerkami, mentorkami i adeptkami sztuki życia – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Kolejne spotkanie „Instrukcja obsługi faceta” poprowadzi Katarzyna Miller. W trakcie trzygodzinnych warsztatów uczestnicy poznają nie tylko tajniki damsko-męskiej komunikacji, ale w lekkiej i przewrotnej formie dowiedzą się jak reagować w codziennych sytuacjach, aby osiągnąć zamierzony cel.

Spotkanie odbędzie się w 30 września w kinie Helios, w godzinach 12:00 – 15:00. Partnerem akcji jest magazyn Sens.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności