Posnania

05.01.2017

Kolejni najemcy dołączają do Posnanii. Debiuty na poznańskim rynku

Od początku roku oferta Posnanii poszerzyła się o kolejne osiem marek. Wśród nich znajdują się nieobecne wcześniej w stolicy wielkopolski brandy, które swoją ciekawą ofertą chcą przyciągnąć nowych klientów.

Posnania oferuje różnorodny zestaw marek. Są wśród nich zarówno znane marki międzynarodowe, jak również butiki polskich projektantów.W ostatnim czasie w Posnanii otworzyło się osiem nowych brandów. Wśród nich jest znana włoska firma Diesel, która otworzyła już swój drugi salon w Poznaniu.

Kolejną nowością jest US Polo Assn. Amerykańska marka oferuje odzież, obuwie, akcesoria oraz dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Design cechujący tą firmę nawiązuje do  stylu sportowego Polo, zachowując przy tym szyk i elegancję.

Likus Concept Store otworzył swój pierwszy salon w Poznaniu. Butik w swojej ofercie posiada niezwykły wybór najlepszych marek świata. Do oferty Posnanii dołączył również dobrze znany z odzieży i obuwia sportowego Nike. Rodzice zaś będą mogli kupić dla swoich pociech wygodne buty w nowym salonie Bartek. Kolejny nowy lokal to Profimed, specjalizujący się w profesjonalnych produktach do pielęgnacji zębów i ciała.

Posnania zapewnia szeroką i urozmaiconą ofertę gastronomiczną – 40 kawiarni i restauracji, zarówno z kategorii fast food jak i slow food. Większość z nich skupiona jest w Dining Village – specjalnym miejscu, gdzie można zjeść i odpocząć. Do grona kulinarnych marek dołączyły kolejne dwie - francuska piekarnia i kawiarnia Saint Honoré, która specjalizuje się w wypiekaniu francuskich croissantów oraz Bierhalle, która słynie ze znakomitego piwa i dobrego jedzenia.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności