Tubądzin

21.02.2019

Kolekcje Grupy Tubądzin nagrodzone siedmioma Perłami Ceramiki 2018!

Kolekcja z linii 33x90 cm - House of Tones oraz Industrio, marki MONOLITH, zdobyły po trzy nagrody każda: Perły Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2018, Perły Ceramiki Dystrybutorów 2018 praz Perły Ceramiki UE 2018. Ta ostatnia nagroda przypadła także kolekcji Unit Plus z linii 33x90 cm.

15 edycja ważnego dla branży ceramicznej konkursu została rozstrzygnięta. Wśród laureatów nie mogło zabraknąć Grupy Tubądzin, której kolekcje zdobyły aż 7 wyróżnień.W jury konkursu zasiedli przedstawiciele organizatorów - kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmy CAD Projekt K&A, producenta popularnych programów do projektowania wnętrz, a także Sekcji Architektury Wnętrz Związku Polskich Artystów Plastyków. Oceniali oni polskie i zagraniczne kolekcje płytek ceramicznych pod kątem jakości, wzornictwa, kolorystyki i spójności stylu.

Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin: Bardzo cieszy nas aż siedem Pereł Ceramiki w trzech różnych kategoriach. Na co dzień odczuwamy, że nasze produkty są doceniane przez klientów, ale dzięki podobnym wyróżnieniom nie zapominamy, że jesteśmy także bacznie obserwowani przez ekspertów w branży ceramicznej.  Ich uznanie nas mobilizuje do dalszego,  kreatywnego działania.

Nagrodzone kolekcje to nowości ofertowe roku 2018 marki Tubądzin – wprowadzony przez firmę format 33x90 cm był odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią sobie wygodę, mają jasno określony styl, ale wciąż szukają inspiracji. Sięgają przy tym po coraz większe formaty płytek, które pozwolą im na mniejsze użycie fug i uzyskanie niezwykłej harmonii

przestrzennej. House of Tones to kolekcja o  bardzo wielu możliwościach aranżacyjnych – pięć propozycji matowych płytek, których

strukturalne nadruki przywołują sploty naturalnych tkanin – bawełny i lnu (w kolorach bieli, beżu, szarości, przydymionego niebieskiego oraz granatu). Z kolei dekory i listwy ścienne w kolorze złota i mosiądzu, nie tylko dodają kolekcji elegancji i czynią wnętrze ciepłym, ale też wpisują się w najmodniejsze trendy tego sezonu. Podobnie jak francuska jodełka chevron, odwzorowana na mozaice ściennej. Cała kolekcja: https://www.tubadzin.pl/collection/617

Kolekcja Unit Plus to propozycja dla wszystkich którzy cenią sobie przestrzenie subtelne i delikatne, z drugiej zaś nie boją się odważnych akcentów – w postaci 20 patchworkowych dekorów ściennych, które są w stanie dodać łazience energii i oryginalnego, śródziemnomorskiego charakteru. Dopełniają go 3 warianty strukturalnych płytek w kolorze bieli, których trójwymiarowa powierzchnia przypomina piaskowe wzory usypane przez wiatr.

Cała kolekcja: https://www.tubadzin.pl/collection/613

Z kolei nagrodzona kolekcja Industrio marki MONOLITH znacząco różni się od powyższych propozycji i skierowana jest do sektora inwestycyjnego, dla którego liczą się przede wszystkim  

najwyższe parametry techniczne. Wielkoformatowe gresy barwione w masie z kolekcji Industrio, ostatnio poszerzonej także o stopnice i cokoły podłogowe, dostępne w czterech formatach (60x60 cm, 80x80, 60x120, 120x120) i aż 10 kolorach, spełniają te oczekiwania – są odporne na ścieranie wgłębne (<110 mm3), plamienie (5 klasa), działanie kwasów i zasad, promieniowanie słoneczne i mróz, posiadając jednocześnie wysoką klasę antypoślizgowości (R10). To wszystko czyni je idealnym produktem do przestrzeni publicznych o wysokim natężeniu ruchu.

 Cała kolekcja: https://www.tubadzin.pl/collection/592

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych,

sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności