Komputronik Biznes

05.03.2020

Komputronik Biznes rozwija współpracę z Pako Lorente

Komputronik Biznes rozpoczyna realizację drugiego etapu umowy na usługi związane z drukiem dla marki Pako Lorente. Kolejne salony zostaną objęte usługą outsourcingu druku.

Działanie zgodnie z koncepcją zrównoważonego rozwoju było od początku istotnym elementem wymagań naszego klienta pod względem doboru rozwiązań. Kontrakt w całości jest realizowany w oparciu o sprzęt i materiały eksploatacyjne marki EPSON.

tłumaczy Michał Drechny, Business Development Manager, Komputronik Biznes

Produkcja urządzeń tej marki koncentruje się na zapobiegniu globalnemu ociepleniu. Produkty EPSON są przyjazne dla środowiska między innymi dzięki eliminacji niebezpiecznych substancji w produktach oraz ulepszonym systemie transportu.

Komputronik Biznes to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Jednym z wiodących obszarów działalności marki jest świadczenie usług z zakresu outsourcingu druku oraz rozwiązań dla branży retail – monitoring przestrzeni handlowych i zliczanie liczby klientów, wdrażanie oprogramowania dla retail, a także implementacja rozwiązań digital signage.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności