Komputronik Biznes

13.11.2019

Komputronik Biznes z dedykowaną ofertą dla branży retail i HoReCa

Podczas zbliżających się wydarzeń: Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji POHiD i Targów Retail Show Komputronik Biznes zaprezentuje nowatorskie rozwiązania dla centrów handlowych, sklepów, hoteli i restauracji.

Jednym z narzędzi będzie MovarchDS. To intuicyjne i innowacyjne narzędzie do prezentowania treści w sklepach przyszłości. Na Kongresie Nowoczesnej Dystrybucji POHiD będzie można zobaczyć przykłady prezentacji treści reklamowych oraz formy wykorzystania tigeringu – specjalnych komunikatów, które są wyświetlane po podniesieniu produktu z półki.

Podczas Targów Retail Show Komputronik Biznes razem z SATO Europe i Code Corp zaprezentują nowoczesne czytniki kodów kreskowych, skanery, drukarki kodów i kasy fiskalne. W przygotowanej przestrzeni będzie można zobaczyć wykorzystanie belki tensometrycznej, która wyzwala treści marketingowe podczas zmiany wagi produktów na półce czy przez zdjęcie ich z regałów.

Ponadto, podczas Retail Show, będzie można zobaczyć zasady działania Mercury Retail DS. To pakiet narzędzi i funkcjonalności do efektywnej digitalizacji procesów i działań budujących pozytywny customer experience w branży retail.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności