Komputronik Biznes

19.03.2020

Komputronik Biznes z rozwiązaniami OKI dla marki Ferro

Komputronik Biznes jako autoryzowany dostawca rozwiązań OKI będzie odpowiedzialny za wdrożenie i serwis produktów w Grupie Ferro.

Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej od ponad 26 lat. Obecnie poza działalnością na terenie Polski, Grupa FERRO sprzedaje swoje produkty na licznych rynkach zagranicznych. Marka posiada spółki i centrum magazynowo-logistyczne w Polsce, zakład produkcyjny, centrum magazynowo logistyczne i spółki w Czechach oraz spółki w Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Chorwacji, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Montenegro, Łotwie, Estonii, na Węgrzech, Litwie i w Chorwacji.

Komputronik Biznes wraz z producentem OKI przygotował ofertę na dzierżawę maszyn A3 oraz A4 z pełnym oprogramowaniem do zarządzania oraz z systemem autoryzacji. W pierwszej kolejności rozwiązania zostaną wdrożone w polskich oddziałach firmy, a następnie będą implementowane w kolejnych krajach w Europie.

W projekcie jaki realizujemy u klienta udało nam się zoptymalizować flotę urządzeń drukujących co przyniesie wymierne korzyści finansowe dla klienta, dodatkowo podnieśliśmy funkcjonalność wstawiając unikalne rozwiązanie jakie Oki wprowadziło do swoich urządzeń - mówi Michał Drechny, Business Development Manager Komputronik Biznes

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności