Komputronik

06.11.2019

Komputronik i Onet.pl wybierają prawdę. Startuje nowa kampania marek

„Wybieramy Prawdę” to konkurs organizowany przez portal Onet oraz Komputronik. Od 6-go listopada do 3-go grudnia w Onecie codziennie będą się pojawiać pytania konkursowe: prawda/fałsz. Uczestnicy, którzy udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi będą mogli wygrać samochód SsangYong Tivoli, laptopy Dell, ekspresy Philips, smartfony Samsung oraz karty podarunkowe do Komputronik o łącznej wartości blisko 80 tysięcy złotych.

Przez czas trwania akcji na portalu Onet.pl publikowane będą pytania zamknięte, na które uczestnicy będą odpowiadać: prawda/fałsz. Za prawidłowo udzielone odpowiedzi zbierać będą punkty na swoim profilu. Osoby, które zgromadzą najwięcej punktów w najkrótszym czasie będą walczyć o nagrody codzienne, a najbardziej zaangażowani uczestnicy będą mogli zdobyć nagrody tygodniowe.

Konkurs „Wybieramy Prawdę” to pierwszego tego typu działanie realizowane przez Komputronik we współpracy z portalem Onet. Jestem przekonana, że angażujący konkurs spotka się z dużym zainteresowaniem internautów. Przygotowane pytania będą proste i będą dotyczyły różnych tematów. Cieszę się, że jako Komputronik zostaliśmy partnerem akcji - komentuje Karolina Pietz Drapińska, dyrektor marketingu i PR Grupy Komputronik

Wielki finał odbędzie się 15 grudnia. Więcej informacji o konkursie i jego regulamin można znaleźć na dedykowanej stronie.

Konkurs promowany będzie w social mediach i przez kampanię autopromocyjną Onet.pl przy wykorzystaniu działań performance oraz redakcyjnych.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności