Komputronik

13.09.2019

Komputronik jednym z najbardziej przyjaznych e-commerce’ów w Polsce!

Komputronik znalazł się w pierwszej dziesiątce najbardziej przyjaznych sklepów e-commerce według rankingu „Koszy Roku 2019” przygotowanego przez Twisto.

W rankingu sklasyfikowanych zostało sto najczęściej odwiedzanych platform e-commercowych. Ocenione zostały pod kątem intuicyjności i łatwości dokonywania zakupów. Ewaluacji poddana została cała ścieżka zakupowa, od momentu wejścia na kartę wybranego produkt, założenie konta, wyboru sposobu dostawy i płatności, podsumowanie zamówienia, aż po wsparcie klienta.

W przygotowanym zestawieniu Komputronik znalazł się na siódmym miejscu. - Obecność naszej marki w TOP 10 polskich sklepów e-commerce to dla nas ogromne wyróżnienie, ale też motywacja do dalszej pracy, by za rok poprawić swoją pozycję. Ten raport wyraźnie pokazuje, że sklepy, które zapewniają̨ swoim klientom przemyślany i intuicyjny proces zakupowy zyskują̨ znaczną przewagę̨ konkurencyjną - mówi Karol Tokarski, Dyrektor E-Commerce Grupy Komputronik. - Jeszcze w tym roku planujemy wdrożyć kolejne rozwiązania, które z pewnością poprawią komfort zakupów w naszym sklepie - dodaje.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności