Komputronik

19.02.2020

Komputronik wzmacnia obszar finansów w Grupie

Tomasz Wójtowicz objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. Finansowania Grupy Komputronik. Jego głównym zadaniem będzie dbanie o zapewnienie optymalnego finansowania działalności Grupy oraz o profesjonalne relacje obszaru finansowania z rynkiem bankowym i ubezpieczeniowym, inwestorskim oraz wobec działów finansowych kluczowych dostawców i kontrahentów.

Tomasz Wójtowicz posiada 23-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 13-letnie na stanowiskach kierowniczych, w dużych finansowych organizacjach międzynarodowych (Citigroup, Commerzbank, Grupa DBK). W latach 2011-2019 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Finansowania Handlu w mBank S.A. (Grupa Commerzbank). Specjalizuje się w zarządzaniu finansami i rachunkowości przedsiębiorstw oraz bankowości korporacyjnej. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na którym zdobył tytuł doktora nauk ekonomicznych w obszarze zarządzania i rachunkowości. Ukończył także prestiżowe szkolenie “Executives: Leading change in complex organization”, organizowane przez Massachusetts Institute of Technology Sloan School of Management, Cambridge, USA

Tomasz Wójtowicz będzie blisko współpracował z Krzysztofem Nowakiem – Dyrektorem Finansowym Grupy Komputronik oraz jego zastępcą - Agnieszką Andrzejewską.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności